Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Legszebb illetve leghelyesebb...

Legszebb illetve leghelyesebb (koreai) idol, színész, híresség szerintetek?

Figyelt kérdés
Számomra IU az egyik legszebb. Tudom, hogy ízlések és pofonok és a szépség relatív, így természetesen csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ti kit/kiket tartotok a legszebbnek, illetve leghelyesebbnek, és ha akarod azt is leírhatod miért.

#Korea #K-pop #Idol #Del-Korea
2020. dec. 8. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

szerintem itt már tényleg csak ízlésekről beszélhetünk mert kb nagyon sok szép idol színész stb van beszéljünk most csak a tényleges koreaiakról

igen iu is szép de pl ott van még ailee is igazából szerintem ők nagyon hasonlóak mármint ez a típikus standard koreai vékony karcsú hosszú combú ott van még irene akire szintén rá lehet mondani hogy standard koreai ott van még joy is

de akik tényleg kiemelkednek ezekből az átlagos formákból az pl mamamoo whasa - ő a bőre színével és a combosságával ami eléggé csábos és gfriend eunha - ő szintén a combosságával és ahogy néztem eléggé egyedi arc szerkezete van (legalábbis nem láttam hogy műtétes lenne) inkább ugy mondanám hogy van rajta egy kis felesleg (ami még mindig nem az csak koreában aki nem anorexiás az kövér) ami jobban kiemeli az arcát és pl nem is magas vagy hosszú combú azaz tényleg nem az a standard koreai

meg akinek még egyedi arca van az jennie mondjunk ő testre nagyon jó persze whasa és eunha is nagyon jók de jennie ugymond jobban van kialakítva igaz átlagos a teste (mármint standard koreai) de szépen van kialakítva

hwasa: erősebb ázsiai vonal + szexi bőr

eunha: tényleg egyedi arc és alak ami remekül áll neki!

jennie: szintén egyedi arc (habár szerintem eunha szebb arcra) viszont nagyon jó kialakított szexi test!


de tényleg a többi már csak mind ízlés! mert a legtöbb nagyon hasonlít egymásra a diéta és edzés terv miatt valamint a gének miatt is ez a három aki meg úgymond tényleg kiemelkedik a többi közül ők pedig egyedi ízlés kell azaz akinek bejön annak nagyon akinek meg az meg semmi pénzért ahogy mondani szokás...! ":P

2020. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem Taehyung gyonyoru es nagyon helyes^^ Lanyok kozul pedig talan Moonbyul szimpatikus <3
2020. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Kim Jisoo, japánok közül Minatozaki Sana
2020. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért, mi a különbség? Mind ugyanúgy néz ki.
2020. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
4-es pont ez az a legtöbbnél alig van különbség de pl nézd meg whasa eunha és jennie-t ők pl eléggé eltérnek főleg az első kettő!
2020. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé különböznek szerintem. Mondjuk nem annyira, mint a magyarok, de náluk nem is keveredett annyi emberfajta.
2020. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

3-as igen ott vannak még a japán illetve tajvan és mások sana és momo is eléggé adja de momo-n igen látszik az a jó fogású japán persze lehet azért mert meg kapja a napi protein adagját... ":D :P

jisoo sem rossz de szerintem nagyon rosszul lettek párosítva mert jennie és lisa teljesen elnyomják a többi kettőt

legalábbis ők ketten túl kitűnnek mert mindketten másabbak rose meg jisoo meg inkább túl standard átlagos persze ettől függetlenül jól néznek ki csak szerintem elnyomják őket

2020. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én férfi szemmel nézem őket. De 90%-a az idoloknak bejön.
2020. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

6-os az összes kelet ázsiai népre igaz hogy a génjeik kevésbé változó meg azért itt van legalább 4 haj szín és azok árnyalatai szemeknél van szintén 4... ellenben az ázsiaiaknak 1 haj szín 1 szem szín...

és ez csak a színek voltak

2020. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
IU aranyos (na meg kedves is), de nem mondanám a legszebbnek. Nekem Hani és Jeongyeon a két lány ideálom. Fiúk közül a nekem a top 5 (nem tudom sorba állítani őket): Shownu, Cha Eunwoo, SHINee Minho, GOT7 Jinyoung, DAY6 Young K.
2020. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!