Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Legszebb illetve leghelyesebb...

Legszebb illetve leghelyesebb (koreai) idol, színész, híresség szerintetek?

Figyelt kérdés
Számomra IU az egyik legszebb. Tudom, hogy ízlések és pofonok és a szépség relatív, így természetesen csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ti kit/kiket tartotok a legszebbnek, illetve leghelyesebbnek, és ha akarod azt is leírhatod miért.

#Korea #K-pop #Idol #Del-Korea
2020. dec. 8. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Lányok közül szerintem f(x) Krystal és Chungha a legszebb, koreai srácok közül Seonghwa arca tetszik a legjobban, de nekem kinézetre az abszolút favorit Hu Xiao Ling, akinek ugyan nincs sok köze Koreához, de azért megemlítem, mivel kelet-ázsiai
2020. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8%

[link]

Melyik a leghelyesebb?

2020. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
Imadlak elozo, jot rohogtem, kossz. Es ha ez egy utalas volt, nem. Nem ugyan ugy nez ki az osszes azsiai.
2020. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
12 ez tényleg jó volt 😅😅😂
2020. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak közül egyértelműen Won Bin az egyik leghelyesebb! Nem véletlenül szoktak őt felhozni példának a koreaiak, amikor jó pasiról van szó. :D
2020. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én ízlésem szerint Irene a legszebb, de rengeteg gyönyörű lány/nő van:D Fogalmam sincs, hogy miért Irene, talán maga a kisugárzása, a szemei nagyon szépek. Sorolhatnám még, a számomra legszebbek közé tartozik még Kim Lip, Olivia Hye és Jinsoul a Loonaból, de Sunmi, Taeyeon, Tiffany, Rosé, Naeun (April), Doyeon is, a lista tényleg végtelen. Fiúk közül szerintem Jackson, Bangchan, Kai, Shownu.
2020. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg gyönyörű nő idol van, nem tudnák mondani csak egyet. Férfi idolok közül szerintem Jaehyun (NCT) nagyon helyes, de még rengeteg van.
2020. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez saját vélemény.

Szerintem ezek nagyon szép idolok(de amúgy mindegyik szép de nekem ezek a kedvenc arcaim)

nö:

Tzuyu (twice), Yeji(itzy), Jisoo (BLACKPINK amúgy onnan az összes tag nagyon szép) Irene (Red velvet)

Férfi:

V (BTS onnan is az összes tag helyes) Eunwoo (Astro)


De ez tényleg saját vélemény :3

2021. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

Fhu, hát fiú kpopper létemre akik nagyon tetszenek, ilyen “idol crush” vagy mi, azok Kim Jennie (BP) és Shin Ryujin (ITZY). Aztán aki szintén tetszik, de azért nem annyira, mint ők, azok Im Nayeon (Twice), Son Chaeyoung (Twice), Kim Jisoo (BP), Lalisa Manoban (BP), Hwang Yeji (ITZY).


Akik a fiúk közül jól néznek ki szerintem, persze fiú vagyok szóval mégis máshogy nézem, azok: Kwon Jiyong, avagy G-Dragon (BIGBANG), Choi Seung-Hyun, avagy T.O.P (BIGBANG), Byun Baekhyun (EXO), Kim Taehyung, avagy V (BTS)


F

2021. júl. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy Kim Jennie vagy Park Chae Young a legszebb ibol
2023. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!