Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palya Bea vibráló, idegesítő...

Palya Bea vibráló, idegesítő személyiség?

Figyelt kérdés

Csak engem irritál ennyire a konyha főnökben? Annyira ideges, vibráló, negatív kis gnóm 🤯😩 semmi szépet, jót nem találok benne 🤔 a másik az Alexa..

😫


2020. dec. 9. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
És még rusnya is!
2020. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Mivel ismerem a szakmai életútját Palya Beának, így abszolút nem idegesít, hisz igazán tehetséges, és hatalmasat alkotott már eddigi életében.


Azt az Alexandrát most látom életemben először, és rettenetesen idegesít, de tényleg, elképesztően irritál.

2020. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mint nő rettenetes, de a munkásságát sokan nagyra tartják, mondjuk nekem az sem jön be.
2020. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebben az országban elég sokan tudnak énekelni, szóval bocs nem vagyok elájulva tőle. Elég gagyi zenéi vannak..
2020. dec. 9. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Miért, miket csinál a műsorban? Nem követem, ezért kérdezem. Egy részt láttam csak, amikor az a szőke csaj elájult, és mindenki őt istápolgatta 😀
2020. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Gagyi zene? Meg se merem kérdezni, neked mi számít jó zenének.


A szerinted gagyi zenére kapott számtalan díjat, megkapta a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjét, az Artisjus díjat kétszer is, fellépett már Washingtonban, New Yorkban, Amszterdamban, Londonban, 2004-es olimpián Athénban ő képviselte hazánkat a hangjával.

2020. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Figyu 1 dalt nem tudok tőle, múltkor a rádióban hallottam a Caramellel.. az a macska nyávogás... sikító frász nekem. Mire kapta ő a díjait?? Mert népdalokat énekelt? Sokan mások is.. Vagy csak jókor volt jó helyen, valaki alatt felett.. mert mint tudjuk jól hemperegni azt tud. Szex neki marha fontos, nem tudom ő egy természetes dolog kihangsúlyozasával mit kompenzál ennyire.. véleményem szerint akinek ez a nő bejön erősen ferde, mert félig férfi arcra, testre és kisugárzásra is.. szóval még mindig nem ájultam el. De ha mutatsz tőle valamit amire azt mondod, hogy na, akkor megnézem szívesen!
2020. dec. 10. 08:37
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Amikor kicsi volt a gyerekem, imádta a gyerekdalokat, amiket énekelt:


https://www.youtube.com/watch?v=k15tFsNFb5g&list=PLuyZwY1Dv_..


Utánam a vízözön már felnőtteknek való :D

https://www.youtube.com/watch?v=qLi2BbM01Fk


https://www.youtube.com/watch?v=5XOe1Xs6gwM

2020. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Én kedvelem a dalait, szerintem nagyon tehetséges énekes. Ettől függetlenül sajnos a személyisége egyszerűen fárasztó számomra , a konyhafőnököt ugyan nem nézem, de Kadarkai világtalálkozó című műsorában is vendég volt és egyszerűen fárasztott engem szegény ott is. Attól még a szakmai sikereit nem kell elvitatni,csak mert valaki pl nem ismeri a munkásságát, manapság a legtöbb ember csak az ilyen tehetségkutatós celebeket ismeri, meg akik főző műsorban ugrabugrálnak, pedig vannak tehetséges művészeink de ez amúgy már eltér a tárgytól
2020. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is idegesítő, ronda és borzalmasak a műmájer dalai.
2022. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!