Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela arany ásó?

Hódi Pamela arany ásó?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem
2020. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Az. Undorító élősködő celeb. Semmihez nem ért, semmit se csinál, csak mutogatja magát és öntik a nyakába a pénzt. Az ilyen ha rajtam múlna napi 16 óra bányamunkára lenne fogva, nap végén egy szelet zsíros kenyérrel. Undorító mivé lett a világ. A mentős meg keres 100 ezret.
2020. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igaz 😔
2020. dec. 14. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ember, legalább is inkább hasonlít arra mint egy ásóra.
2020. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Berki is csak jómódú volt, meg a mostani focistája jól keres. De nem a pénzükért volt/van velük, aki ráadásul nem idős pénzeszsákok. Igaz semmi hasznosat nem csinál Pamela, de a pasija nélkül is jól megélne, az insta szponzoraiból, butikjából, meg néhány tv-s műsorból.
2020. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem. A csávója már nem is focizik, szerintem Pamela keresi a pénzt a szponzorokkal (erről nem írnék véleményt) sok mindent el lehet róla mondani, de szerintem nem aranyásó. Előző párjával szerintem azért volt, mert az behálózta a narcizmusaval,sok ilyet láttunk már. Nem hiszem hogy olyan szuper kétes ügyletekhez asszisztálni és rettegni, hogy mikor jön az adóhatóság . Aki tényleg aranyásó az olyanokra ugrik rá, akik igazán pénzesek és nem piti ügyeskedőkre, akiknek ki tudja hogyan forog a pénzük
2020. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Élősködő senki... Közpénztolvaj ő is részben a Berki miatt. Honnét telik Gucci övre meg táskara?!! Dolgozni nem szeret! Tartsa el egy gazdag hím, ő azt szereti
2020. dec. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
7-es Tudod ki egyáltalán az a Hódi Pamela? Több mint 500 ezer fős követőtábora van az instagramon. Egyetlen posztért több százezret is kaphat a reklámozásért. Modellként is feltűnt régebben, de lehet még most is. Szerepelt a konyhafőnök vip-ben, ott sem filléreket kapott gondolom. Butikja is van. Valahol ezek is munkák, nemcsak a gyárban a szalag mellett. Ja és a Gucci övet meg táskát lehet, hogy egy szponzortól kapta a reklámért cserébe. Berki adóügyei meg már nem tartoznak rá. Azokért Berkinek kell felelnie. Ha annyi közpénzt lopott volna, már rég a sitten ülne, nem gondolod?
2020. dec. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Neurock válasza:
Egy aranyból készült ásó?
2020. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint nem "nagyon" aranyásó, dehogy tok érdekes hogy addig nem vett új otthont míg a Bence nem jött vissza. Vannak ügyesebb aranyasok is. Mint Sarka Kata például..

Inkább az lenne az érdekes kérdés, hogy Pamela ha nem lett volna ismert, a kis falusi lány meddig jutott volna? 66. Szürke egér volt külsőre is. Mit dolgozna? Az olyan férfiak akik megtehetik anyagilag, sokkal jobb csajokat kapnak. De a Bence se jutott volna eddig a botlabaval ha a focisták nem lennének sokszorosan túlfizetve..

2020. dec. 18. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!