Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szeretnek annyira Hódi...

Mit szeretnek annyira Hódi Pamelában?

Figyelt kérdés

Szerintem rohadt idegesítő az állandó vinnyogása, sirdogálása.

Az ingyenéléséről nemis beszélve. Mégis annyira szeretik, hogy megteheti hogy munka nélkül igencsak jól él.



2020. nov. 27. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Sok ilyen celebünk van, nem csak a Pamela. Engem alapból irritál az, aki a dongófejű Berkivel van/volt együtt, pláne a szőrmés-állatkínzós története után. Agyban nem állhatnak távol egymástól.
2020. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Én utálom mint embert de kegyetlenül megbasznám. Amúgy nem szoktam nézni, viszont a szexi képeit imádom. :D
2020. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem csúnya. xD De lehet csak azért látom így, mert a személyisége is borzasztó.
2020. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Én a személyiséget annyira nem ismerem és valójában az arca se a legszebb de kegyetlenül lefeküdnék vele!
2020. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És hogy képesek emberek önként követni instán, amikor full reklám az oldala???
2020. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő az onsajnalatbol el. Nagyon sok kovetojevel elhitette ő az áldozat, ő aki megcsalt Berki. Holott egy pénzéhes vidéki aranyaso
2020. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!