Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek iann Dior-ró...

Mi a véleményetek iann Dior-ról és Lil Mosey-ról, valamint a zenéikről és a zenei munkásságukról?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lil Mosey-t szeretem szerintem elég catchy számai vannak.

A másikat nem igazán ismerem.

2020. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Iann Dior számai kicsit jobban tetszenek, de egyikőjüket sem szoktam sokat hallgatni.
2020. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Iann Diornak van par jo szama, viszont Lil Mosey nem tobb mint egy mumble rapper, nezzetek meg ezt, es latni fogjatok h nem nagy szam a pali


https://www.youtube.com/watch?v=f032Q6cMqco&ab_channel=XXL

2020. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
39%

Lil Mosey-t úgy utálom, ahogy van. Egy tizenéves nyikhaj, aki k.rvákról meg drogokról rappelget, de fogadjunk, hogy még 15 évesen se tudta, hogy mi a különbség férfi és nő között, nem is látott még nőt, max akkor, amikor az anyját megleste fürdés közben. Ráadásul csak klippekben van "jó" hangja, élőbe egy kis f. s.


Diort kedvelem, jó kis számai vannak, és ráadásul nem vágja át az embereket. Mert több insta live-ban is elmondta, hogy azért szokott drogokról meg nőkről énekelni, mert a mai fiatalságot sajnos csak ilyen számokkal lehet megfogni, és nem gondolja, hogy huszonakárhány évesen ő meg tudná fogni az idősek korosztalyt a zenéivel.

2020. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Mind a kettő elég gyenge, nem hallgatom egyiket sem hip hop fanként. Mainstream tucatzene, szövegileg nagyon kevés. Még a mainstream kategóriában is vannak messze jobb előadók, nemhogy az egész hip hopban.
2020. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3, igen, ez borzasztó, még pár "cringe" videóban is benne volt. A többiek eléggé lealázták szegényt.
2020. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pofám leszakad amikor egy rapper tehetségét a freestyle tudása alapján határozzák meg. Egyáltalán nincsen semmi köze a kettőnek egymáshoz. Bődületes nagy f4szságnak tartom. Lehet Mosey-t nem kedvelni, de ne freestyle alapján határozzatok meg egy mumble rappert/melody énekest.
2021. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Az lehet hogy igaz, hogy 1 ilyen alapján túlzás megítélni valakit. De az XXL egy nagyon nagy dolog, rengetegen figyelik. Ha valakinek egy ilyen alkalomra ennyi telik, ennyire veszi komolyan. akkor mit várnánk tőle máskor? És nyilván a freestyle nem azt jelenti ebben a kontextusban hogy helyben találnák ki a szöveget, lett volna lehetősége felkészülni és nem beégetni magát. Nyilván senki nem várja hogy Dababy, Megan, Tierra vagy Cordae szintjén tudjon rappelni, de ez kifejezetten gáz volt.


Nekem mondjuk ettől függetlenül sem tetszik a zenéje. Szövegileg nulla, az beatek amiket használ teljesen átlagos, mainstream, generic cuccok. Dallamos és ennyi. De az biztos hogy nagyon sok embernek az XXL volt a legjelentősebb benyomás, és ezek után nem csodálom ha nem sietnek meghallgatni a zenéjét.

2021. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindketten korszakalkotó zsenik. Választani nem tudnék közülük, de pl ha megnézek egy Iann Dior számot pl a Prospectet olyan egyedi vibeja van mint keves dalnak, meg ott van a Runaway Kid, ami szintén elképesztő. Moseynak több az image száma, de ő is nagy tehetség. Szerintem a jelenlegi korban meghatározóak, mint pl régen egy Biggie.
dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!