Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legszebb Twice tag?

Ki a legszebb Twice tag?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz a választás, de ki és miért?

2020. dec. 22. 16:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

20-as az hogy egy normális nyugati ember sem vállalna be hogy elveszik minden lét jogát szabadságát és halálra dolgoztassak pár év sikerért...!

A hölgy olyan mint az úriember egy megnevezés amit ki kell érdemelni! Tudod van olyan hogy etiketti szabály! Egy hölgy nem mutatkozik igy ahogy mostanában az összes idol hogy kint van mindenük és szinte már csak erotikus táncot csinálnak...

Meg egy szoval sem mondtam hogy ezt bárki tudná csinálni mert tény nem mindenki (hozzáteszem kicsit sem becsülendő mert csak a saját életüket nyomortijak meg mert az ilyesfajta megterhelésnek lesznek következményei 10-20 év múlva!)

És ahogy mondtam hölgy és nő között nagy különbség van ahogy a férfi és úriember között is!

2020. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudnék sorrendet állítani, nem is akarok. Mert kezdetek kezdete óta követem óket, és kb mindig más és más tag fog meg vmiért. Sztem mindegyikük szép, de akik kiemelkedők sztem azok:

Tzuyu

Mina

Sana


A sorrend nálam folyamstosan változik. Az utóbbi időben sztem Sana brutálisan feljött, főleg az I Can't Stop Me -ben.

De egyébként nekem Momo is kifejezetten bejön :)

2020. dec. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem leginkàbb Tzuyu
2020. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
*leginkább*
2020. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

Ha valaki még olvassa,(😅) akkor nálam így!


1. Nayeon

2. Chaeyoung

3. Momo

4. Mina

5. Tzuyu

6. Sana

7. Jihyo

8. Dahyun

9. Jeongyeon


1. Nayeon szerintem nagyon aranyos lány, szép a teste, az arca és a személyisége is cuki.

2. Chaeyoung arcában szerintem van valami különleges, de nekem nagyon bejön, szép teste van, jól rappel és tetszenek a tetoválásai is.

3. Momo véleményem szerint az egyik legszebb testű idol, viszont az arca nekem annyira nem tetszik ezért lett csak harmadik.

4. Minában is van valami különleges ami nekem is nagyon tetszik.

8. Jihyo azért került ennyire alulra, mert az arca szinte egyáltalán nem tetszik, de a teste viszont nagyon szép.

Most nem irtam mindenkihez megjegyzést.

2021. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hiii! Mielőtt még rátérnék a lényegre. #21 téged senki sem kérdezett! Menjél vissza az ágyadba és aludjál egyet, mert úgy látom, hogy rádfér!


Az én sorrendem:

1. Tzuyu

2. Sana

3. Mina

4. Dahyun

5. Jihyo

6. Nayeon

7. Momo

8. Chaeyoung

9. Jeongyeon

Megjegyzések:

1. Tzuyu: szerintem nagyon szép arca is a teste is nagyon jó, kiérdemelte a visual pozíciót.

2. Sana: nagyon különlegesen néz ki. De csak 2. helyet érdemelte ki nálam sajnos.

3. Mina: neki is nagyon szép az arca, de nekem nem tetszik jobban, mint Sana, de szerintem szebb, mint a többiek.

4. Dahyun: szép arc, jó test, de csak 4. helyre fért be nálam.

5. Jihyo: mindene jó, de sajnos ide fért be. (Bias-om😍)

6. Nayeon: ő is nagyon szép, főleg a bunny teeth-fel, de ő is sajnos csak ide fért be.

7. Momo: szép, főleg frufruval, de ugyanaz, mint néhánynál. Sajnos ide fért be. (Wrecker-em😍)

8. Chaeyoung: nem nagyon tetszik az arca, de a teste az nagyon jó.

9. Jeongyeon: mivel egy kicsit testesebb lett, így már nem nagyon tetszik, és az arca is szerintem jobb volt debütáláskor.

2023. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!