Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kit szerettek jobban? Camila...

Kit szerettek jobban? Camila Cabellot vagy Ariana Grandét?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Camila egy gyönyörű nő, szerintem az egyik leggyönyörűbb popénekes. Egyszerűen a kinézete nálam az álamnőével vetekszik, iszonyatosan vonzó. Tehát a kinézete nálam 10/10

viszont nagyon nem abban a műfajban mozgok zeneileg, mint ő, a számait nem annyira csípem, meg szerintem a pophoz képest sem annyira jók. 4/10

A hangja tetszik, de nem olyan nagyon lenyűgöző, szoval olyan

6/10



Ariana kinézete kifejezetten visszataszító számomra, őt egyáltalán nem találom vonzzó nőnek. Egyszerűen természetellenes és buta kinézete van szerintem.

Ő kinézetre 2/10

A hangja viszont szerintem tényleg jó. Tehetséges, az nekem 6/10

A zenéi a pop számokhoz képest jók. Szerintem 5/10



Tehát összességében


Kinézet: Camila

Zenék: Ariana

Hang:Ariana

2020. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Köszönöm a válaszod.
2020. dec. 23. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Le lehet pontozni, de ez a személyes véleményem: a két legidegesítőbb énekesnő a mai felhozatalból, borzalmasan irritálóak a számaik, a hangjuk, a viselkedésük. Mindkettő visszataszító számomra. Kinézetre is vannak náluk jobbak bőven a hírességek között.
2020. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3. Én egyetértek veled is. Camila úgy szinte úgy nyávog minden számában mint egy kiscica, aki nagyon éhes. Arianáról meg ne is beszéljünk. Olvastam hogy eljegyezték őt, de én nem sok jövőt jósolok a kapcsolatuknak, mert elég hamar talál magának egy másik férfit, akivel jókat fetrenghet, érted hogy gondolom.
2020. dec. 23. 18:03
 5/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
43%
hat azert alomno...
2020. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Camila zenéit jobban kedvelem, bar nem sokat ismerek, egyik énekesnő sem tartozik a kedvenceim közé.
2020. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok egyiknek se nagy rajongója, de mind a kettő szép és aranyos így elsőre.
2020. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallgatok mai populáris számokat. Nem is tudom ki az a Camilla. Ausztriában élek nem hallgatok rádiót maximum ha vezetek. Arianat tudom mert egyszer meghallgattam nem jött be annyira. De ez az én ízlésem ettől ő még nem rossz énekesnő. Sokan szeretik főleg a 20 évesek.

26L

2021. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ariana a best nálam.
2021. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ariana, de Camillanak is szeretem egy-ket szamat.
2021. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!