Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csináljak, ha nem szimpati...

Mit csináljak, ha nem szimpatikus nekem Gundel Takács Gábor?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít engem. Fogalmam sincs miért. Pedig gondolom felkéne néznem rá, mert ő több nálam. De nem tudok. Egyszerűen képtelen vagyok nézni őt, mert idegesít. Mit kéne tennem? Nektek szimpatikus?


Lehet, hogy azért nem szimpatikus nekem, mert egy ugyanilyen kinézetű emberrel komoly traumám volt a múltban, és azzal azonosítom? (az egyik volt tanárom)


2020. dec. 23. 20:22
 1/10 A kérdező kommentje:
És félek is tőle. Egyszerűen megijeszt. Ha élőben meglátnám és hozzám szólna, biztos remegnék a félelemtől.
2020. dec. 23. 20:23
 2/10 A kérdező kommentje:
Hasonló érzést vált ki belőlem, mint Karácsony Gergely. Már volt korábbi kérdésem ezzel kapcsolatban: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..
2020. dec. 23. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nagyon szimpatikus, mert intelligens, nem harsány, normális ember benyomását kelti.

Neked valószínű egy rossz beidegződés miatt van rossz érzésed vele kapcsolatban. Lehet hogyha beszélnétek, akkor ez megváltozna.

2020. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Rendkivül buta ember hírèben áll.
2020. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos akkor megváltozna.
2020. dec. 23. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
4 Miből gondolod ezt?
2020. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mit csinálj? Ne nézd! Ez még nem jutott az eszedbe?

Vagy talán a ház előtt szobrozik és sakkban tart?

2020. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor próbálok nem rákeresni többet
2020. dec. 24. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus volt addig, amíg nem találkoztam vele. Egyetem mellett gyorsétteremben dolgoztam, többször kiszolgáltam őt és a családját. De olyan lenéző és távolságtartó volt, nulla kedvesség, hogy csalódtam benne. Ha meglátom vagy meghallom, mindig átkapcsolok máshová.
2021. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad ezt utolsó! Nem hiába nem volt szimpatikus nekem!
2021. jan. 16. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!