Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vélemények az One Directionről?!

Vélemények az One Directionről?!

Figyelt kérdés

Szerintetek újra össze fognak állni? Miért mentek szét? Larry Stylinson?


A véleményetekre lennék kíváncsi! Nincs rossz válasz?;)



2020. dec. 23. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én személy szerint nagyon szeretem a zenéjüket és a fiúkat is, ellenben nem hinném, hogy valaha összeállnak újra. Ez nem feltétlenül olyan rossz dolog, mert szólóban is mind megtalálták a saját stílusukat, és nincsenek úgy kontrollálva, mint a bandában. A One Direction rajongók körében köztudott, hogy milyen embertelen módon bánt velük a managementük, véleményem szerint ezért is mentek szét. A larryvel kapcsolatban pedig mindig is szkeptikus voltam, de több mint egy év után kijelenthetem, hogy abszolút hiszek benne, és el sem tudom képzelni, hogy esetleg nem lenne igaz. Ha van bármivel kapcsolatban kérdésed, nyugodtak írhatsz <3
2020. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Larry nem létezett.
2021. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy miért gondolod így? Nem azért, mert én annyira shippelem őket, egyszerűen csak kíváncsi vagyok!:)
2021. jan. 1. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!