Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » One Direction fanok véleményét...

One Direction fanok véleményét kérem! Hogy szerintetek jól néz ki Harry Styles az új hajával? Mert én nagyon sajnálom hogy a szép fürtjeit levágatta.

Figyelt kérdés

Nem kérek utálkozó válaszokat

KÖSZI!


2013. dec. 27. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindenhogy jól néz ki. ^.^
2013. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van !De én már ugyérzek hogy anyira nem is vagyok belé "szerelmes"!Mert őt a haja tett szépé! ^-^ ^3^
2013. dec. 27. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:
én még nem is láttam az új hajával, csak a levágott hajkupacot láttam. de a régi hajánál bármi jobban áll neki:))
2013. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem értek egyet szerintem az előző haja volt jobb szerettem a fürtjeit! ^3^ *.*
2013. dec. 28. 18:08
 5/14 A kérdező kommentje:

Külömben itt van néhány kép:

[link]


[link]

2013. dec. 28. 18:15
 6/14 anonim ***** válasza:

Jujj! 3. vagyok. Szerintem nagyon jól áll neki, most már pasisan néz ki, eddig olyan kisfiús volt:))

Szerintem kifejezetten jobb<33

2013. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem vágatta le a haját :)

[link]

[link]

Az a kettő kép amit linkeltél, ott a Tower Bridge-en csak hátra van fésülve a haja, a gif-en pedig szerintem nem ő van :)

2013. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor a twittere miért töltötte fel a levágott hajkupacát?

[link]

Elég sok haj!!!!!! Jah és aza kép amit belinkeltél lehet réggebbi!!!!!!!!!!

2013. dec. 30. 20:43
 9/14 anonim ***** válasza:
írtad, hogy így, hogy levágatta a haját, már nem is vagy belé szerelmes...ezek szerint a hajába voltál szerelmes? még elkérheted tőle...de sietned kell, nehogy elvigye a kukásautó!
2013. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok. Nem régebbi a kép, ha megnézed, ott van alatta, hogy "Harry és Ben felsége tegnap", 30-án kitéve.

Egyébként te láttad a saját szemeddel, hogy kitette twitterre? Mert simán lehet photoshop a kép.

2014. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!