Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jól lehet keresni a celebkedes...

Jól lehet keresni a celebkedessel, influenszerkedessel (Hódi Pamela)?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy Hódi Pamelaek most vesznek saját házat a férjével, eddig albérletben éltek. Mikor még nem nagyon volt meg a férje, emlékszem egy nyilatkozatában azt mondta hogy tart attól, hogy élete végéig albérletben kell éljen. Pedig ő az egyik legjobban kereshető influenszer, és sok is a szereplése. Ez ennyire nem jövedelmező tevékenység? Gondolom a focista férje állja az anyagiak nagyobb részét, akik mint tudjuk mocskosul túl vannak fizetve.


Nagyon sok fiatal azt hiszi mekkora karrier influenszernek lenni, de ha ez csak ennyire jövedelmező és gyakorlatilag az embernek az élete, személye ki van árusítva.


Ti hogy látjátok? Jól lehet vele keresni?



2020. dec. 28. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ők pénzt mosnak kérlek úgy, van pénzük. A Fidesz önti lovet a fociban tao-s pénzekből meg mossák a pénzt tisztára. A meedoo butik is berki penzmosoja volt.
2020. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már sok követője van, vagy feliratkozója akkor nagyon jól meg lehet belőle élni. Egy egy poszt több 100 000 Ft. Viszkók Fruzsi pl. 200 000 feliratkozónál már 40 milliós lakást tudott venni magának...
2020. dec. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez még önmagában nem jelent semmit, lehet a szülei is segítették.


Pamela már többször beszélt róla, hogy neki se otthonról nem volt hátszele, se aberki nem fizetett.

2020. dec. 29. 08:52
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem fizetne jól az influencenszerkedés, nem csinálnák ennyien, nem akarna minden második gyerek YouTube videókból megélni.
2020. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rakerestem Tóth Hódi Pamela céges információira, 2019 és éves adatok alapján még a 3 milliót sem éri el a bevétele. Oké, hogy ha nem egyenes az út akkor ez lehet 2x3x is ennyi, de én ezt nem vállalnam és nekem ez egyáltalán nem olyan hízelgő összeg, hogy ezért vallaljam a média prostisagot.
2020. dec. 30. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez azert nem teljesen igy van 😀
2020. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogy?
2020. dec. 30. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Tóth-Hódi Paméla bevételei fent vannak az interneten, bárki megcsodálhatja őket: $29.000 vagyis ~8.800.000 Ft körüli összeget keresett egy év alatt. Gondolom ez évről-évre csak emelkedni fog, másrészt a férje sem éppen éhbért visz haza focistaként hanem legalább ugyanennyit.
2020. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ezt honnan vetted?
2021. jan. 1. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!