Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Milliárdos világsztárok...

A Milliárdos világsztárok dúsgazdag politikusok miért nem festik be a hajukat? Miért nem festik be az őszös öreges hajukat?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a milliárdos politikusok üzletemberek és a milliárdos celebek világsztárok nem festik be az őszös hajukat?


Pl John Bon Jovinak is olyan gáz őszös a haja ,de miért nem festi be?

Vagy pl Orbán Viktornak is elég őszös már , pedig amikor még nem volt őszös neki 15 évvel ezelőtt akkor sokkal jobban nézett ki.


Sajnálják a pénzt egy hajfestékre?


Abból a pénzből ami nekik van abból lehetne venni a legdrágább legjobb természetes hatású hajfestékeket de olyan igénytelenek hogy nem foglalkoznak a kinézetükel.


De miért?



2021. jan. 3. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Őszös,haj nincs.

Őszes haj van.

Férfiak inkább nevetségesen hatnak festett hajjal.

Komoly férfi nem teszi.

Szerintem nagyon visszataszító,ha egy férfit festi a haját.

2021. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én se fogom festeni a hajam, ha majd őszülni kezdek, pedig még nő is vagyok.

A fehér haj olyan animés. :D

2021. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem fehér a hajam, és megtehetném hogy naponta más színűre festessem, és mégsem teszem!

Azért nem, mert magasról lesz@rom a trendeket, meg mert nem leszek egy kategorizálható, mindenkivel azonos átlag!

Ráadásul fel merem magam mindenképp vállalni, nincs megfelelési kényszerem senki felé sem!

2021. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha igénytelen az ember akkor végülis tök mindegy milyen színű a haja.


De azért ha igényes valaki és nem úgy akar kinézni mint egy menekült ,akkor befesti a haját ügyel a külsejére.

2021. jan. 3. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

#4


Legalább már tudjuk, hogy minden téren síkhülye vagy, nem csak shemale témában. ;)

2021. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha nálad a hajfestés az igényesség kritériuma, akkor még egy érv, hogy ne festessem be a hajam!!! Nem akarok a te értékrendednek megfelelni!
2021. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát azért ne nézzünk már úgy ki ahogy az isten megteremtett.



Főleg egy világsztár akit sok ember megnéz.


Meg egy átlagos ember is milyen ciki az ha 40 évesen már őszös vagy ,még csak 40 éves vagy és kinézel 50-nek.


Legalább 10 évet öregít ha valakinek őszös a haja.

2021. jan. 3. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Én azt sem szeretem, ha egy nő festi/festeti a haját, főleg ha szőkére.
2021. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mint azt előzőleg jelezték:


Őszös haj nincs ( a szótárban sincs ).


Őszes, deresedő hajú; őszülő haj jelzője



Ősz haj öregít. Igaz. 44 vagyok erősen őszülő hajjal = természetesen idősebb kinézetem van (szemüvegem is van, az is öregít). Ha szerinted ez miatt már menekültnek nézek ki és igénytelen vagyok........ egye fene, hidd azt.


Rendszeresen vágatom a hajam, tisztákodási szokásaim rendezettek, rendes és tiszta ruhákban járok, és Igen! Eszemben sincs festetni.


1.: nincs olyan fiatalos arcberendezésem, hogy ezt megengedhessem magamnak.

2.: Felesleges pénzkidobásnak érzem.

3.:Nem vagyok celeb, híres sem vagyok, világsztár meg főleg nem

4.:nem akarok tetszeni lányoknak sem, a feleségemet meg nem zavarja az ősz hajszálaim tömkelege.

5.: Engem nem zavar az öszes haj, érettebb kinézetet biztosít, szemüveggel együtt még okosabbnak is tűnök ( Nem én találtam ki, a feleségem mondta ) :)


Végezetül: Pont úgy nézek ki, mint ahogy az isten megteremtett, elnézést.


Öszes hajszálakkal a fejemen is van feleségem, gyermekem (2), barátom (jópár), lakásom, autóm, nyaralóm, telkem....



Ha jobban megnézed a világsztárokat, rájössz arra, hogy közülük sok férfi nem festeti a haját.

2021. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!