Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért csináljátok ezt directio...

Miért csináljátok ezt directionerek?

Figyelt kérdés
Állandóan fikazzátok Justint hogy milyen bunkó utána meg hogy az 1D kedvesebb és hogy jobban szeretik a rajongoikat aztán meg hogy az one direction sokkal jobb mint Justin.Mi sem fikazzuk a one directiont ti akkor miért csináljátok ezt? Ezeket TikTok-on láttam és már elegem lett.

2021. jan. 7. 20:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
#15 az első linken egy videót forgattak. Xdd
2021. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%
#17 amúgy az tok jó hogy már múltam 15 d ete biztos jobban tudod hány éves vagyok. A Öné Direction akkor is rosszabb mint JB. Ennyi
2021. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%
#14 nah vegre valaki egyet ért velem😌✌️😂
2021. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

#17 nem ismerem?

Csak tölts velem egy napot

2021. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

#17-es igazad van. Nem ismerjük se Justin-t, se a One Direction-t! Mi azt ismerjük amit a média mutat, vagyis bábokat.


Talán ideje felnőni, és elfogadni, hogy attól még hogy a zenéjét/zenéjüket szereted nem ismered a személyeket is!

2021. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

#25


Így van. Attól, hogy látod őket a médiában és követed az életüket, nem jelenti azt, hogy ismered az adott illetőt. Hisz te csak a média számára kialakított személyiséget ismered ami szinte biztos hogy hamis. Tehát nem, nem ismered, csak úgy gondolod. Egyszer csak sikerül felnőni és felfogni, de ahogy látom ez még elég messze van.

2021. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az One Directont és Justint is. Meg lehet férni mindkettő mellett😌
2021. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
92%
Justint és a 1D-t vagy külön-külön a fiúkat soha nem lehetne és nem is kell összehasonlítani. Justin nagyon fiatalon lépett a média világába és mára már természetes hogy azt gondolja mindent megkaphat, mert így is van. Nem rossz ember. Egyszerűen csak tönkretette a média. Nem hibáztathatjuk azért az életvitelért amit ő megszokott és él. Nem ismerem őt, nem követem és nem tudok róla semmit. Viszont láttam néhány videót amit aztán abba is hagytam mert nem akartam ezért megutálni vagy szídni őt. Elfogadom hogy ilyen és tényleg nem vagyok a rajongótáborában. Ellenben a One D-ről órákat tudnék mesélni. Mind a banda és mind külön-külön megmentették az életemet. Miattuk van erőm felkelni minden nap. Miattuk van okom élni. kihúztak a legnagyobb szarból . Még mindig meg akarok halni és leírhatatlanul szomrú vagyok de néha csak azon kapom magam hogy ugrálok egy zenéjükre a fürfőben miközben nevetve sírok. Leírhatatlan. A legnagyobb fiúbanda a világon és a legsikeresebb. Több millió ember életét mentették meg. Louis,Niall,Liam,Harry és Zayn. A legeslegcsodálatosabb emberek akiket ismerek. Sajnálom hogy te vagy ti ezt nem élhetitek át.
2021. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
#28 végre egy értelmes válasz, akivel még egyet is lehet érteni✨
2021. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

#13

“Tisztelet tudóak vagyunk”

Következő mondatod: “A One Direction egy kalap szar”

Nem értem hogy miért kell azt/azokat az embereket szidni akiket más szeret. Őszintén bevallom utálom ahogy Justin viselkedik (a zenéivel semmi bajom). DE SOHA nem szidtam még őt. Persze gondolatban amikor megláttam videókon hogy hogyan viselkedik aláírom hogy elég rosszakat gondoltam róla VISZONT soha nem kezdtem el beszólni azoknak az embereknek akik szeretik őt. Nincs jogom beleszólni abba hogy ki kit szeret és ki mit fogad el.

Egyébként egy directioner beszél hozzátok :D

2021. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!