Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a világsztár énekesek...

Kik azok a világsztár énekesek, akiknek nem értitek a sikerét?

Figyelt kérdés

Nálam Justin Bieber, David Hasselhoff, George Michael.


JB-nek semmi hangja, autoune az egész, eltöbb zenéje rossz, bár vannak köztük jók is. Mellesleg nagyképű, bunkó a rajongóival, és még jól sem néz ki.


DH-t nem akarom részletezni, az egész ember egy vicc. Mág jó színésznek se lehet nevezni.


GM-nek csak a hangja irritál, nem értem miért mondják rá, hogy jól néz ki, és nagyképű is volt. Meg csomó értelmetlen rossz zenéje is volt.

Igaz, halottról jót vagy semmit, meg majd jönnek a negatív kommentelők, de ez az én véleményem.


Ilyenek, hogy Jacob Sartorius, Logan és Jake Paul nem tudom, hogy mennyire számítanak világsztároknak.


Ja és Enrique Iglesiastól is falramászok, ugyanazért mint Biebernél, csak kevesebb jó zenéje van. Meg az apja miatt híres.


Ilyeneket hogy Madonna, Britney, Paris H, Kylie M, Jlo, SelGo nem sorolok ide, mert nekik sok jó számuk van, hiába van sok rossz is és nem a legjobb hangú énekesek. Ja és ők legalább szimpatikusak, és JLo szerintem jó színésznő.


Csak értelmes kommenteket várok!



2021. jan. 8. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Billienél meg az a különleges, hogy ő csinál mindent, nem egy menedzser által megalkotott valaki. Meg jó példát mutat, hogy nem mutogatja a testét."

Nagyon szeretem a zenéit, de a bátyjának is köszönheti, hogy befutott velük, hiszen rengeteg dalszöveget írt neki, meg magát a zenét is ő szerezte hozzá, illetve ő szerkeszri össze általában.

Igaz, nem vészesen, de a testéből is már megmutatott ezt-azt.

Ui.: ettől függetlenül szeretem, ennek ellenére is maradhat különleges, meg a fentebb említett jellemzők rengeteg énekesre igazak.

2021. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
*szerkeszti
2021. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igaz, meg ,,híres'' színészek a szülei (bár azelőtt nem ismertem őket, míg nem tudtam, hogy ki az a Billie).
2021. jan. 13. 12:47
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja és KeSha és Rebecca Black ,,zenéit" sem szeretem.
2021. jan. 14. 10:23
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

" Ariana már nem mai sztár, a kétezres évek óta pályán van. Mellesleg nem mondhatni, hogy tehetségtelen, mert nagyon jó a hangja, meg a BP-s lányoknak is.


Billienél meg az a különleges, hogy ő csinál mindent, nem egy menedzser által megalkotott valaki. Meg jó példát mutat, hogy nem mutogatja a testét. "

Ebben van valami elismerem :))

2021. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 a #7 voltam ez lemaradt
2021. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na akkor rendben.


Még jutott eszembe olyan, akitől rosszul vagyok: Taylor Swift.

Átlagos hang, középszerű dalok, és mellé egy nagyképű ringyó. A híres pasijai is rásegítettek a sikerére.

Jő csajnak jó csaj, de nekem nem ez az első egy sztárban.



Meg a mindenféle tuctuctuc zenét nyomató, f*s DJ-től vagyok rosszul, bár ők nem világsztárok inkább, csak egyslágeres senkik.


Meg a mostani fiúzenekarokat sem szeretem.

2021. jan. 18. 07:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Kovács Ákos
2021. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!