Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Klau (Maris barátnője) szerint...

Klau (Maris barátnője) szerintetek is meghízott? 4 éve azért nem így nézett ki, most kB gurul.. Van vagy 110 kg. Egyébként 5 éve sokkal vékonyabb volt...

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet az oka hogy ennyire megbízott, betegség vagy csak egyszerűen zabálnak Marissal?

2021. jan. 12. 04:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%
Megkérdezném, de elvileg volt lajv is ahol kérdeztek, es leállította az egeszet. A videoik alatt is törölve van minden komment ami nem seggnyalas, beleertve az epito kritikat is. Ha vki elégedetten “telt” magaval, akkor ezekre nem igy reagál. :/
2021. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg lépj túl rajta.
2021. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy hogy en mivel foglalkozok?... te meg a kérdésen lépj tul
2021. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
22%
Vagy valami betegsége van vagy sokat eszik..ha megnézzük Marisnak elég sok kajás videója van..manapság is divat, hogy egész nap csak egy színű kajákat esznek vagy egy csomó dobozos ételt tesztel..nyilván nem egyedül eszi meg Maris..De ha neki így jó és Maris is elfogadja így akkor nincs gond...ha meg majd fogyni szeretne akkor meg majd lefogy..Lehet Maris is az a tipus aki akármennyit és akármit eszik nem nagyon hízik..nekem az exem volt ilyen mellette kb 20 kilót híztam mivel ő még este 10kor is pizzát rendelt..azóta sikerült leadom szerencsére.
2021. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Maris is szépen gömbölyödik. Régen tök sportos kiscsaj volt, most meg kockul.
2021. máj. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
9%

Igen meghízott. És? Ez nem a mi dolgunk hogy o milyen mitcsinál a testével vagy miért ilyen stb… nekunk ehez semmi közunk.

Nem tudhatjuk mi áll a háttérbe lehet hogy beteg stb… nem kell egyből “azért kövér mert zabál”. Igen lehet azért is mert szeret enni és abba mivan? Mindenki szeret enni csak valaki hízékonyabb. De a lényeg hogy ő tetszen magának és Marisnak ez a legfontosabb. Mivel ehez nekünk még mindig semmi közunk. Egyépként szerintem nem csúnya akár milyen is az alkata szerintem egy szép nő.



Btw nem értem miért kell valakit lenézni azért mert nem vékony

2021. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
94%
Btw senki nem nézett le senkit, csak megkérdezte hogy miert lett dagadt. Hányszor kell meg leirni? Másrészt mivel ismert, nyilvan érdekelhet minket hogy mivan vele. Harmadrészt, pedig pont hogy ti húzzatok elo mindig az “elhízott mert beteg” kartyat, kozbe ti se tudjatok mivan a hátterében. Ha 0-24 zsiros gyorskajat zabalnak akkor nem nehez kitalalni mitol hízott..
2021. jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
3%
Akkor miért kérdezed, ha nem nehéz kitalálni? :DDDDD
2021. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom feltunt e de nem az en kerdesem
2021. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%
Már nem csak ő dagadt, hanem az egész banda :D
2021. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!