Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Klau (Maris barátnője) szerint...

Klau (Maris barátnője) szerintetek is meghízott? 4 éve azért nem így nézett ki, most kB gurul.. Van vagy 110 kg. Egyébként 5 éve sokkal vékonyabb volt...

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet az oka hogy ennyire megbízott, betegség vagy csak egyszerűen zabálnak Marissal?

2021. jan. 12. 04:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
95%
Idk de tényleg pufi lett:/ régen sokkal jobban nézett ki nagyon szép arca van aranyos lány én a helyében dolgoznék ezen. És Maris se vékony már
2022. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
93%
Undorító ahogy kinéz és amilyen bunkó a stílusa is. Nehogy elhiggyétek amúgy, hogy betegsége van, vagy így boldog, egyszerűen csak kényelmes neki zabálni és egész nap otthon telefont nyomkodni. Maris is egyre rosszabb irányba megy külsőt és életvitelt illetően is.
2022. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Megnéztem pár videóját és szinte mindegyikben valami olyat főznek ami még nekem is sok pedig én is túlsúlyos vagyok (188 cm 105 kg).

Nem mondom, hogy egészségesen étkezem de azért van egy határ ami nekem is túl zsíros/cukros/stb...

Tökre látszik a csajon, hogy csak azért van Marissal mert irányítani tudja és ha ő nem lenne akkor valószínűleg egyedül Pesten sem tudna élni és mehetne vissza Borsodba.

2022. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!