Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen érzés...

Szerintetek milyen érzés lehet elismert profi énekes világsztárnak lenni ?

Figyelt kérdés

Mint például Lady Gaga fel lehet fogni ésszel ennek a súlyát?

Egy átlagos hétköznapi ember megtudna birkózni ezzel az életformával amit a világsztároktól várnak el az emberek ?


2021. jan. 19. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők sem tudnak. A legtöbb drogos lesz, vagy öngyilkos. Nézd meg Miley Cirust.
2021. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem elhiszem. Jó a buli de azért amikor tudomásul veszed jóformán az egész világ ismer azért az nem kis dolog szerintem az egész életedet meghatározza és a jövődet is.
2021. jan. 19. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Testőr nélkül sehova. Nincs az hogy a gyerekkori haverokkal elugrom sörözgetni, bulizni.
2021. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az tuti ebben igazad van
2021. jan. 19. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a pénz és a népszerűség. Oké hogy nagy ház, drága ruhák, jó kocsi, meg drága nyaralás, de ennyi, kiélvezni meg nem igazán tudja, mert kb. 0-24 el van foglalva, felvételek, koncertek, promózások, fotózás, interjúk, rajongói események, mindezek a világ 200 országában hova el kell utazni meg onnan vissza, rengeteg stressz, elvárások, szerződések amik kötik az embert, tényleg nem véletlen hogy csupa drogos, alkoholista, kiégett celeb van, sőt sokan öngyilkosok is lesznek mint Chester Bennington például. Én nem feltétlen irigylem azt az életet. Sok pénzt máshogy is lehet keresni, a többi viszont csak hátrány a normális élet ellen.
2021. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!