Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem nagyképű...

Szerintetek nem nagyképű dolog, hogy ELISMERT szakácsnak nevezi magát Kovács Lázár? Ez az új leves reklámban hangzik el.

Figyelt kérdés
Ha azt mondja, hogy ismert szakácsként, úgy szerényebb - helyesebb lenne. Az ELISMERT megnevezést ki kell érdemelni. Azt majd más mondja esetleg Rá.
2010. szept. 27. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van
2010. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy elismert szakácsnak kellene híni azt, aki csak ilyen gagyi reklámokból meg bulvár-műbalhékból tud hírnevet/pénzt szerezni magának és nem a főztjével.

Egyébként alap szakács főszabály, hogy nem használunk adalékokat...

2010. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De elég nagyképű dolog ez szerintem is. Inkább húzná össze magát.
2010. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez az ember egy hatalmas nagy 0, az élet minden területén. Egy tök átlagos szakácsnak mondanám, nála vagy ezer jobb séf van az országban. Csak hát a pénz nagy úr!:)
2010. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad . Egyesek befutnak, mások pedig még az életben sem tudnak érvénysülni.Szakács vagyok, 35 éves, önállóan dolgozó magyar konyhás.Munkahelyem 2 hónapja megszünt, azóta járok helyről helyre.Ingye volt, hogy értesitenek is, de bejelentés nélküln főzök egy napot. Nagyon meg vannak elégedve, majd értesitenek...!Bejelentés nélkül lenne hely, de abból már kinőttem. Szivesen főznék egyszer Lázárral, megnézném mennyivel különb nálunk az ELISMERT EMBER.
2010. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs kimaradt egy sor. A próbanap ingyen zajlik.Majd értesitenek....
2010. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lázárka sajnos nem elismert szakács.

Ismerek elismert szakácsokat de Lázárka meg sem közelíti őket.

Ripacs a csávó akinek szakács végzettsége van, és ismerik a balhéi miatt.

Szóval ismert ember, mert írnak róla a bulvár lapok, és mellesleg szakács :)

Inkább ismert mint szakács :)

2011. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma láttam megint ezt a reklámot, most már simán ismert szakácsnak nevezi magát :) Helyesen :)
2011. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ELISMERTRŐL VOLT SZÓ!
2011. okt. 13. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:

TUDOM :)

Csak azt mondtam, hogy ma láttam megint a reklámot valamelyik csatornán, és ott már csak simán ismertnek nevezte magát :)

Talán olvassák a reklámkészítők is a gyk.hu-t :)

2011. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!