Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Szabó Zsófiról?...

Mit gondoltok Szabó Zsófiról? Ti is kiábrándultatok belőle, mint sokan mások? (bár bevallom nem igazán értem h miért)

Figyelt kérdés

Amióta az édes négyesben szerepelt mindenhol azt olvasom h mennyire kiábrándítóan viselkedett stb... meg h nem gondolták volna h ilyen

Szerintetek is kicsit túlzásba vitte?


2010. szept. 23. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
én nem értem hogy egyeske miért ábrándoltka ki belőle... sztem smemi olyat nem tett... kicsit csalódtam benne de nem az édesnégyes miatt hanem meghallottam-láttam első klipjét és.. .áht nem ilyenre vártam :/
2010. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van klippje??

amúgy együtt van még azzal a pasassal akit választott?

2010. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
nem szabad össze keverni a filmbeli Bettivel. Szerintem is elég kiábrándító amit művel. Mármint ez annyira nem a tv-be való.. De mit várunk, cirkusz kell a népnek.
2010. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.ki az a szaób zsófi?[nem bunnkózok,de tényleg nem tudom:S]

2.mit csinált,amiért kiábrándultál belőle kedves kérdező?:O

bocsi,de tényleg nem vagyok képben.:(

2010. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a jóban rosszban-ban játszott szerepéből ítélve, meg néha az interjúkból, amit adott,a zt szűrtem le, hogy nagyon aranyos, okos lány, hát most hogy volt ez az édes négyes, úgy viselkedett, mint egy tipikus kis hlye 12 egy tucat kis szőke celeb. de bízom benne hogy csak megjátszotta magát és igazából olyan amilyennek gondoltam előtte!
2010. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

16:58-nak

Mit gondoltok Szabó Zsófiról? Ti is kiábrándultatok belőle, mint sokan mások? (bár bevallom nem igazán értem h miért)

mint a kérdésben is írtam én nem tartom olyan felháborítónak az édesnégyesben való szereplését, a klipje kicsit meglepett, a frizbiben való szereplése már inkább

de ettől függetlenül nem ítélem el. de sokan nagyon is

2010. szept. 26. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!