Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zsozéatya miért hagyta ott az...

Zsozéatya miért hagyta ott az előző RP szerót?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 09:01
 1/7 A kérdező kommentje:
másik streamer is otthagyta amúgy
2021. febr. 14. 09:02
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyrészt a Rockstar beintett nekik, ugyanis az rp szerverek illegálisak, sértik a felhasználói szabályzatot és egész Magyarországra bann-t is kaphattunk volna... Másrészt Zsozé eléggé paraszt és kibírhatatlan, így kitették, tehát nem otthagyta
2021. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én mondjuk nem is értem hogy szponzorálhatnak ennyien egy fiveM szervert, mert azért valamennyire értek a témához és mikor volt szó ilyen cheaterek feljelentgetéséről néztem, mint hal a szatyorban, hogy mit akarnak ezek. Amúgy mit értesz magyarország kitiltása alatt?
2021. febr. 14. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Régiós ban! 1, vagy több órára a sok csaló és hacker miatt.
2021. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na de az rp szervereknek mi köze a régiós ban-hoz, ha nem is hivatalosak? tehát ha rp-ben csalsz, az fiveM és semmi köze a Rockstar-hoz meg GTA Online-hoz.
2021. febr. 14. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Rp szervert nem is hozhatnál létre, hiszen azzal megváltoztatod az eredeti programkódot! tehát illegális. Amúgy nagyon sok csaló az online játékban és az rp szerverek között ingázott.
2021. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Erről beszélt live-ok alatt: egész egyszerűen unalmas lett, és kellett egy kis frissítés.
2021. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!