Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit érdemes tudni Shawn...

Mit érdemes tudni Shawn Mendes és Camila Cabello kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedtek meg? Stb.. szeretnék mindent tudni erről, mert előadást kell tartanom ebből.

2021. febr. 18. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Micsoddaa? Ki a francot erdekel ez? Nem tudom kik ezek de gondolom valami bulvar celebek valami relalitys batomsagbol.

Ha tenyleg ebbol kell eloadast tartanod valahol akkor ott nagyon rossz helyen vagy.

Inkabb tanulj angolul es nezz utana a kerdesednek a googleban angolul.

2021. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
semmit?
2021. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
semmi közöd más párkapcsolatához. erről előadást??? milyen bunkó dolog ez? milyen tanár ad ki ilyen témát?? csinálj a sajátodról, ha mindenképpen turkálni akarsz valaki életében. midnenképpen említsd meg a kedvenc pózodat az ágyban, csak úgy lesz csillagosötös!
2021. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia! A többiekkel egyet kell, hogy értsek. Senkinek semmi köze a kapcsulatokhoz. VISZONT. Ha mindenáron írni szeretnél/kell róla, akkor azt ajánlanám, hogy nézd meg Shawn dokumentumfilmjét. (Netflixen elérhető, más oldalakról is le lehet tölteni). Abban minden benne van, illetve a kapcsolatukról is beszélnek. Szerintem ami ott elhangzik az neked elég lesz, és ezzel nem sértesz semmit, mert saját maguktól mondtak el dolgokat benne. Még ajánlanám, hogy nézz meg pár interjút róluk (de ne oldalakat nézz, hanem videókat, mert egyedül a videóknak lehet hinni) pár alap infó, hogy már 5-6 éve legjobb barátok, tehát nem idegenek voltak egymásnak, mikor összejöttek. A Senorita forgatása hozta őket közelebb egymáshoz. Shawn a barátságuk elejétől kezdve szerelmes volt belé, de sosem merte elmondani, ennek az is lehet az oka, hogy Camilanak volt párja akkor. Ez csak nagyon kevés dolog, de ha megnézed a dokumentumfilmet szerintem sokmindenre választ kapsz. Illetve még interjú videókat nézz, mint azt említettem. Remélem tudtam segíteni :)
2021. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!