Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy olyan valaki akinek...

Ha egy olyan valaki akinek nem volt még kapcsolata visszautasította a közeledésemet, akkor 1-2-3 vagy 4 év múlva sem érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés
szerintem még nem áll készen egy kapcsolatra, fél hogy kihasználnám
2014. máj. 21. 20:49
 1/6 anonim válasza:

szerintem nem éri meg addig várni rá

miért nem tudtad bebizonyitani neki hogy nem kihasználni akarod ?

2014. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem is adott rá lehetőséget azt mondta hogy aranyos vagyok hogy mindig írok neki meg ha látom odamegyek próbálok vele beszélni de ő nem szeretne semmit tőlem, szóval érdemes várnom olyan 19-20 éves korunkig és akkor megint megpróbálni?
2014. máj. 21. 20:55
 3/6 A kérdező kommentje:
és 100% hogy soha nem volt még kapcsolata és nem is csókolózott ebből kifolyólag senkivel
2014. máj. 21. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
ha éppen neked sem lesz senkid akkor egy próbát egér. de addig is ismerkedj mással :)
2014. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó persze úgy gondoltam én is, nem is szerettem volna éveket csak rá várni :) csak hogy van-e egyáltalán megpróbálni akkor, de égni sem szeretnék ez miatt, hogy egyszer már elutasított
2014. jún. 2. 23:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes rá várni, de később megérhet egy próbát, ha épp egyikőtöknek sincs senkije. Nekem volt olyan, hogy valakire rá se néztem volna, aztán pár év és nagyon megtetszett, van ilyen is.
2014. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!