Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maris, a youtuber csak a...

Maris, a youtuber csak a pénzért csinálja a videóit?

Figyelt kérdés
Vagy számára nem ez az elsődleges cél?
2021. febr. 19. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
És ha pénzért csinálja akkor mi van? Nézik és szeretik a videóit, most hogy kap mellé pénzt az már csak rá tartozik.
2021. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Engem nem izgat, csak nem rég olvastam itt egy kérdést, ahol felvoltak háborodva, hogy egyre rosszabb tartalmakat gyárt, és biztos már csak a pénzért csinálja. Nem azért, hogy mást szórakoztasson. Érdekelt más ember véleménye erről, azért tettem fel a kérdést.
2021. febr. 19. 10:06
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha csak a pénzért csinálná, gyakrabban lennének videói. Egy ideje viszont nem volt, pont azért mert egy, gondjai vannak, kettő, szerintem nem szeretne színvonalon aluli videót kitenni.

Nekem legalábbis ez a véleményem. Én nem vettem észre, hogy gyengébb videókat csinálna, mint eddig.

2021. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a kedvencem, mikor közölte, hogy alig jön be neki pénz a videózásból, aztán rá 1-2 hónapra beköltöztek a barátnőjével egy modern budapesti lakásba, úgy hogy munkája egyiknek sem volt. Nyilván a pénzért csinálja, mivel teljes mértékben ebből élnek. Régen gyógypedagógus akart lenni, aztán rájött, hogy kisgyerekeknek könnyebb olyan tartalmat gyártani, hogy milyen snacket ettem ma, meg sétálok az utcán és közben elmesélem, hogy gördeszkáztam.
2021. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik videós pénzért csinálja, mi másért csinálná?
2021. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös a gyerekek még elhiszik, hogy azért csinálják, hogy hiper-szuper aranyos videókat gyártsanak az ő mosolyukért. A saját monogramos termékeket is azért tukmálják rájuk, hogy boldoggá tegyék őket.
2021. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ilyen pénzorientált (nem tudom jól írtam e, bocsi) ez a mai világ? :'(
2021. febr. 20. 11:02
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom, hogy tőlünk kellett megtudnod. Addig csinálta önzetlenül, amíg régen a komoly tartalmú videóit töltötte fel (elfogadással kapcsoltban, jelnyelvet tanított etc). Akkor még én is néztem. Aztán amikor látta mennyi pénz van benne, akkor váltott át az ilyen, "amerikai snack kóstolás", ivós játékok, gördeszka reklámozás és társaira. Nagyon jól megélnek belőle. Nyilván nem azért gyártja ezeket a tartalmakat, hogy te megtudd milyen íze van egy gagyi amerikai csokinak, meg hogy legyen egy szupi gördeszkád, hanem hogy el tudjanak menni a barátnőjével Egyiptomba nyaralni.
2021. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem pénzorientáltság. Csak ez a munkája. A tanáraid is pénzért tanítanak téged.


Egy youtube videós a szórakoztató iparban dolgozik. Ugyanúgy mint egy humorista, vagy egy rendező. Attól még élvezheti a munkáját, és szerethet tartalmat gyártani. A kettő nem zárja ki egymást. Nem szabad ilyen végletekben gondolkozni

2021. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
9-es vagyok, egyébként nem tudom én se 100%-ban, hogy Marisnál ez hogy van, elsősorban csak az elhangozttakra reagáltam
2021. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!