Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maris, a youtuber csak a...

Maris, a youtuber csak a pénzért csinálja a videóit?

Figyelt kérdés
Vagy számára nem ez az elsődleges cél?
2021. febr. 19. 09:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
igen
2021. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha pénzt kap érte, és ez a kizárólagos bevételi forrása. Az már nagyobb baj, ha a saját elveit rúgja fel. A korábbi komoly tartalmakat, amikkel az volt a célja, hogy gondolkodásra, elfogadásra sarkallja a nézőit, felváltotta az igénytelen kajakóstolgatás, meg ivás, meg szarulsminkelekhahadevicces videók.

Kb mint Dancsó “karrierje”, csak kicsiben.

Kár érte, kiváló ügynök volt.

A barátnőjéről meg ne is beszéljünk....

2021. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as, ezt az ontó stílust szerintem nagy részben a barátnőjétől vette át.
2021. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
A pénzért csinálja. Nincs semmi tehetsége. Dolgozni meg nem akar.
2021. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem azért nem keres annyit. Az a lakás, lehet, hogy belül modern, de pici, ès lepusztult helyen van. Az ilyen nyaralások, mint Egyiptom, pedig tarhautak, nem saját pénzesek.
2021. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az amúgy nagyon szomorú, hogy mostanában egyre ritkábban gyárt tartalmat, ha mégis, akkor az is csak gamer videó, vagy kajálós videó... ígérte, hogy csinál tartalmat a nagymamája covidos történetéről, ami szerintem egy tök fontos téma, és úgy megörültem, hogy na végre, lesznek értelmes tartalmak is a csatornáján, de a legutóbbi videója óta is már eltelt egy laza 2 hónap, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy a következő videójában is csak kajálni fog.... :(
2021. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nem az a gond, hogy pénzt keres a videózásból, a szponzorokat - már ha nem káros terméket reklámoznak, vagy hazudnak - is üdvözülni kellene, hiszen csak youtube hirdetési bevételből nem lehet a magyar youtubeon megélni.


Azért mert kajálós és Atival szórakozós stb. videót csinál sem lehet hibázatatni ha erre van igény. De emellett legalább minimálisan belevihetne a videókba olyat, aminek pozitív üzenete van: "ne szemetelj", elmegy egy délután ingyenkonyhára ételtosztani, ne szekáld az iskolatársadat stb.


A youtube is munka, sok időt vesz el és főállás mellett ennyi videó sem lenne. Nem igazán tudom hibáztatni, hogy a gyermekvédelem helyett ezt választotta: szabadabb, legalább 3x annyit keres és kevésbé stresszes mint hátrányos helyzetű gyerekekel, rossz szülőkkel foglalkozni.

2021. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 senior10 ***** válasza:
100%
régen, mikor még Érden lakott akkor tök jó tartalmai voltak, komoly témákkal, de sajnos, ő is ott rontotta el mint sok videós. Ő is hivatás szerűen kezdte el ezt csinálni, ezért kezdte el ezeket a semmit mondó "hülyölök a kamera előtt" féle tartalamkat csinálni. Szerintem már ő is unja ezeket ezért hanyagolja a youtube-ot ő is az utóbbi hónapokban. Egyre ritkábban tesz fel tartalmat, és ha csinál is valamit az se valami hű de nagy durranás már régóta, csak ilyen "jobban sminkelek", meg ilyen ételkostolásos bohóckodások. tényleg kár érte...
2021. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!