Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én vettem észre,hogy...

Csak én vettem észre,hogy rengeteg ember megy át a tv2ről?

Figyelt kérdés

Pl. liptai Klaudia,Gundel - Takács Gábor,Kovács Patrícia,Majka,Gangxta Zolee

Jó most lehet hogy csak a sorozataik miatt de ők akkor is eredetileg tv2-sök voltak

Meg azt is észre vettem hogy mostanában szinte minden csatorna reklámozza a tv2-t

Pl.az izaura tv

(Na jó nem minden de ezek a tipikus m1,m3,m4)

Nem mind reklámozza de pl.szilveszterkor a zenebutik lépett fel a tv2n

Szóval próbálják a csatornákat magukhoz venni?

Csak én figyeltem fek erre?



2021. febr. 22. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezt fogalmazd már úgy át, hogy egy nem teljesen értelmi fogyatékos 8 általánost elvégzett ember is megértse. Mi bajod van? Tv2 mennek el, meg reklámozzák, meg magukhoz veszik? Kik és mit?
2021. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát..akkor bocsánatot kérek bár nem nagyon értem..


Nekem semmi bajom nincs csak érdekel ,hogy hirtelen a semmiből minden ember átmegy a tv2ről az rtl-re

Ebben nincs semmi

Csak hogy ez az utóbbi időben történt,ezért gondoltam hogy valami lehet az adóval az UTÓBBI időben,kevés a fizetés,stb.

És az hogy az izaura tv reklámozza ami a tv2n van a tv2 pedig azt ami az izaurán van,más csatornát nem reklámoz csak a tv2-t


És hogy kik? Nyilván az emberek..

2021. febr. 22. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez azért van, mert mint azt tudod a TV2-t felvásárolta a fido-orbanista hazugságmédia és sokan abba a hitbe ringatták magukat, hogy emiatt nem fog változni semmi, de rájöttek, hogy ez nem így van és már sok korábbi fidesz nyaloncnak is sok amit ott művelnek ezért lelépnek. Az izaura tv ugyanaz a csoport ezért reklámozza a TV2-t, meg most persze ez egy propaganda eszköz is, hogy a fideszes TV2-t többen nézik mint a ballibsi RTL-t.
2021. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Az van, hogy a hazai TV-k két részre osztódtak: Kormánypárti és ellenzéki, nincs köztes. Aki nem bírja a kormánypárti propagandát, az át megy a másikhoz és vicca verza, már nem lehet semlegest találni. Az, hogy most akkor kinek van igaza a politikában nem tudom és nem is kehet megmondani. Annyit tudok, hogy ez a pártosodás annak köszenhető, hogy a kormány jellenleg azt az állás pontot képviseli, hogy aki nincs velük, az ellenük van, akkor is ha csak kritikával élnek. Tehát minden tv-nek muszáj volt pártosodnia. A kormánynál 2 féle televizió van: Aki barát és nyalja a se**üket, vagy az ellenzéki, aki ha csak kritikát fogalmaz meg (akkor is ha őket szereti) ellenségnek minősül.
2021. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

"Pl. liptai Klaudia,Gundel - Takács Gábor,Kovács Patrícia,Majka,Gangxta Zolee" "de ők akkor is eredetileg tv2-sök voltak"


Liptai Claudia - Szomszédok - nem TV2

Gundel Takács Gábor - [link] - nem TV2

Kovács Patrícia - Hungary’s Got Talent, Korhatáros szerelem - nem TV2

Majka - Cool TV, Való világ, [link] - nem TV2

Ganxsta Zolee - Ő mióta műsorvezető?


Szóval jó sok mindent rosszul tudsz.


"És az hogy az izaura tv reklámozza ami a tv2n van a tv2 pedig azt ami az izaurán van,más csatornát nem reklámoz csak a tv2-t"

Mondjuk mert az Izaura a TV2 tulajdonában van.


A kérdésed többi részét meg inkább hagyjuk, úgysem értem ki vesz mit hova.

2021. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Hagyd a tv-t

Gáz ami ott folyik

2021. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!