Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha választhatnátok hogy 50...

Ha választhatnátok hogy 50 millió dollár, vagy elvehetitek feleségül Scarlett Johanssont, melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés persze, de tegyük fel valami módon megnyeritek a lehetőséget, hogy választhattok a két "főnyeremény" közül: az egyik 50 millió dollár azonnal a bankszámlátokra, bármit kezdhettek vele. A másik pedig hogy elvehetitek feleségül Scarlett Johanssont, a világ talán legszebb nőjét. Melyiket választanátok és miért?

FONTOS: az egyik kizárja a másikat, tehát a kettőt együtt semmiképpen nem kaphatjátok meg (tehát hogy kizárjuk azokat a válaszokat hogy "az egymilliárd dollár mert annyival megszerzem a nőt is", ilyen itt nem játszik).

Érdeklődve válom a döntéseket. :)

Ui. a pénzösszeg azért ennyi, mert a egymillió és az egymilliárd közt vacilláltam, ezek kerek és ezáltal könnyebben elképzelhető összegek lett volna, de az egy milliót (ami kb 310 millió Ft) kevésnek találtam ahhoz hogy elég erős "ellenpárja" legyen SJ-nak, mondván neki úgyis van annyi pénze, akkor inkább ő és akkor az ő pénzén vásárolunk, az egymilliárd dollár viszont akkora összeg amiért még lehet én is lemondanék egy ilyen nőről, szóval maradt egy köztes megoldás az 50 millió dollár pont jó ellensúly, elég magas ahhoz hogy SJ-nek ne a pénzét nézze innentől senki, de nem is olyan magas hogy azonnal kiüssön egy gyönyörű világsztárt a versenyből. Amolyan igazságos megoldás. :)



2021. febr. 28. 00:06
A kérdező szavazást indított:
Az 50 millió dollárt választanám gondolkodás nélkül
Fájó szívvel, de a pénz mellett döntetnék
Hosszas gondolkodás után Scarlettet választanám
Gondolkodás nélkül Scarlett, ő minden pénznél többet ér ❤️
Sorshúzással dönteném el a dolgot, feldobnék egy érmét vagy ilyesmi
Egyiket sem választanám (ezt mondjuk nem tudom épeszű ember bejelölné-e, de adjuk meg a lehetőséget)
Ez egy megválaszolhatatlan kérdés, valószínűleg összeroppannék a döntési kényszertől
54 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzből inkább az álmaimat valósítanám meg, mint hogy összejöjjek egy tőlem 14 évvel idősebb nővel. Szép meg minden, de nem az esetem, nekem a gesztenyebarna szemű, barna hajú nők jönnek be.
2021. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
50 millió dollár kb. 14 milliárd forint. Még a köb-ükunokámnak se kellene dolgoznia. Egyébként ha csak 100 ezer dollár (30 millió forint) lenne az alternatíva, akkor is gondolkodás nélkül azt választanám egy kétszeresen elvált lassacskán középkorúvá öregedő asszony helyett, aki már most jó pár évvel túl van a csúcson.
2021. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Miért akarnám elvenni azt a nőt? Egyrészt van párom, másrészt attól még, hogy szép valaki (ami relatív is), nem biztos, hogy olyan személy, aki mellett szívesen leélném az életemet is.


A pénz viszont ezeregy dologra felhasználható valuta.

2021. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jóval kevesebb pénzt is inkább választanék.

Scarlett nagyon bejön, de az, hogy eszméletlen jól néz ki, még kevés a boldogsághoz. Főleg, hogyha azt nézzük, hogy több sikertelen házassága is volt.

2021. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt

Mert nő vagyok.

2021. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is pénzt, én is nő vagyok
2021. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
nyilván a pénzt választaná mindenki. szeretem az ilyen játékokat,de ez nagyon gyenge
2021. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6 mert ha pl arról lenne szó h 100.000 forint vagy pedig találkozhatok vele (mint lány a lánnyal) akkor azt választanám h találkozzak vele.

De azért ez olyan összeg h a legelveteműltebb ScarJo rajongók is pénzt választanák.

2021. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik egyedül maradtam. :D
2021. márc. 3. 01:00
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező :

Társulnék hozzád , de csak azért mert ha elveszem feleségül és mivel ő idősebb nálam , amikor meghalna , örökölnék tőle ( 200 IQ válasz , csak mondom )

2021. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!