Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kedveled Sebestyén Balázst?

Kedveled Sebestyén Balázst?

Figyelt kérdés
Én tökre bírtam a fejét, amíg az új posztja alatt a kommentekben találtam egy vidit, ahol a tahóságai vannak összevágva. Nem is tudom mi rosszabb, hogy úgy vihogott mindenen mint egy fürdős krva, vagy ahogy az emberekkel, pláne azzal a 8.os lánnyal bánt.
2021. márc. 5. 10:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Eddig bírtam
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont emiatt kezdted el nem kedvelni?


Ugyan az a pojáca zsúrpubi volt mindig is, csak rájött hogy a "tahóságból" vissza kell venni, ha karriert akar a médiában, mert másképp mindenhol cancel-elve lesz.

2021. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a nagy igazság, hogy valóban voltak 18-20 évesen bunkó megnyilvánulásai, de ugyan úgy másoknak is: Lilu, Rákay Philipp stb. Persze ez nem menti fel, de ő az egyetlen, aki DTK műsorában is és sok máshol is, bocsánatotkért, tisztázta. A többiek, mint a szentéletűek, Lilu is a tökéletes családjával, Philipp már más vizeken evez, mint tudjuk. Én nagyon bírom Balázst, görbe tükör karakter, kell ilyen a magyar médiában. Rendesen kitanulni fiatalkori ballépései után a szakmát, ma már producer és főnök is.
2021. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon régóta hallgatom őket a rádióban (danubiusos időkben csak, ha pont autóban ültem, olyan 2014 körül kezdtem el őket hallgatni úgy, hogy minden adást visszahallgatok). Sajnos nekem egyre többször van a műsorral gondom. Gyakran úgy érzem, hogy felkészületlenek. Olyanra gondolok, hogy behoznak egy hírt, amit "körbejárnak". Kicsit hergelik vele az embereket mondjuk és igazából egy kamu hírről volt szó. Persze az sohasem hangzik el, hogy kamuhír.

Legnagyobb baj szerintem Balázzsal van. A többiek, főleg Jani próbálja visszafogni, de nem igazán lehet. Szerintem sok embert hergel ezzel, negatívan befolyásol.

Hogy néhány példát mondjak. Egyszer volt egy hír, ahol elkezdték osztani, hogy azok az óriási királypitonok, így meg úgy veszélyes. A hír meg mondjuk igazából egy kifejlett tigrispitonról szólt. Van egy kis különbség a két állat között, lehet, hogy nekik nincs, mert nekik nem fontos. De szerintem egy ilyen hallgatott műsorban épp a valami tudást is kellene átadni vagy legalábbis nem hamis információt.

Állandóan jönnek a túltolt píszískedéssel, de idehaza szerintem ők tolják leginkább túl. Én nőként nem érzem, hogy itthon nagyon jelen lenne a mindennapokban ez az irány. Ha ők nem beszélnének a külföldi eseményekről nem is tudnék róla.

Plusz mostanában volt nem egyszer kirohanása, hogy a "töketlen Unio". Szerintem ezt nem kellene mondogatni több százezer ember előtt. Ahogy a fideszről, Orbánról, ellenzékről, stb-ről nem mond igazán se negatívat se pozitívat, nem kellene ennyire erős megnyilvánulást tennie.

2021. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!