Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lakik Sebestyén Balázs?...

Hol lakik Sebestyén Balázs? (2021)

Figyelt kérdés
Úgy tudtam hogy Diósdon van egy házuk, de az adásban már többször említette hogy panelban laknak. Tudja valaki hogy melyik környéken?
2021. jan. 28. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Törökbálint


És Budapesten van egy lakása, amikor olyan programja van akkor tudjon hol aludni, zuhanyozni stb. nem gondolhatod komolyan hogy panelban laknak 😀

2021. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a házukkal mi van, ami anno ( lakberendezési & építkezéses) újságban is benne volt, díjat is nyert a tervezője? Onnan miért jöttek el lemaradtam...
2021. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
bochkor szomszédja
2021. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Haha, épp a most kerestem rá a cégtárban, 2 kft-je még mindig Diósd, Katinka utca 22.-be van bejegyezve.

Az is látszik, hogy csak a Phova kft nettó árbevétele 2021-ben 303 MFt volt, de az előző sok évben is meghaladta bőven a 100 MFt-ot évente.

Szal van pénze, miért lakna panelban :)

2022. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!