Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért foglalkoznak lépten-nyom...

Miért foglalkoznak lépten-nyomon Tóth Andival?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos az ki? Legalábbis az elmúlt pár napban bulvár oldalakon biztos nem tűnt fel.
2021. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos vagy benne?

[link]

2021. márc. 11. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké akkor egy oldal, ez még messze van a lépten-nyomon szinttől.
2021. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
khm
2021. márc. 11. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg napi szinten látok róla híreket én is. Fogalmam sincs miért. Állandóan a képeiről, melléről volt kapcsolatáról, kirohanásairól írnak a lapok. Unalmas. Az arca valóban szép és van egyfajta “szexuális” kisugárzása HA meg van csinálva, de egyébként nekem butácska, magamutogató kislány, pedig egy vagy két évvel fiatalabb vagyok nála. Egyszer mentem az utcán és keresztbe ment előttem be egy üzletbe úgy nézett rám mint a véres rongyra pedig csak egy járókelő voltam ahogy ő is. 🤦🏽‍♀️
2021. márc. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De miért cikkeznek róla ennyit?
2021. márc. 12. 07:43
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
A pénz miatt, mi másért? Minden hírportálnak, így a bulvárnak is vannak statisztikái arról, hogy melyik téma, vagy személy generál több kattintást. Amit sokan elolvasnak, az érdekli az embereket, vagyis több cikk kell a témáról/személyről. Az oldalnak jó, mert sokan kattintanak, Andinak szintén jó, mert folyamatos bevételforrás.
2021. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok róla soha semmit. Bár alapból tovább tekerem az ilyen celeb híreket, lehet azért nem tűnt fel. Szerintem dög unalom ez az egész média. Mindig azt kapják fel, akiről tudnak valami cikket írni a sok butának.
2021. márc. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!