Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tóth Dani (profi testépítő)...

Tóth Dani (profi testépítő) mivel keresi a kenyerét/mivel foglalkozik? Mert ebből a sportból nem igazán lehet megélni.

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában vállalnak személyi edzést is, mint pl Molnár Peti. + vannak szponzoraik is.
2013. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogy ő miből azt nem tudom,de ismerek látásból egy srácot,aki összehozta,felépítette a dolgot magának testépítésből.

egy gagyinak titulált szervezet pénzdíjas világbajnoka,van egy,vagy kettő tápkieg boltja,és nemrég nyitott egy elég nagy termet is, a versenyekből is jöhet pénze.

szerintem még 30 éves sincs.

annyi talán,hogy mivel komolyabb szinteken lenézett,de fizetős versenyeken is nevez,gondolom ezért valamilyen szinten ki lehet utálva itthon-ez csak feltételezem,nem biztos-ezért nem hallott róla a kutya sem és kevés cikk is van róla,pedig elég komolyan néz ki.

2013. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azt gondoltam én is,hogy jól mehet nekik a személyi edzés mer azért elég 'nagy' nevük van.

második: Tudnál mondani egy nevet? :)

2013. júl. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!