Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legszebb sorozat színész/...

Ki a legszebb sorozat színész/színésznő szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 20:00
1 2 3 4
 11/40 hasasasa ***** válasza:
100%

linkelj képet utolsó


szerintem ő ....nem tom

2010. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sok van:

[link]


[link]


[link]


Sorozat színész már nehezebb, de nekem ők a favoritok:

[link]


[link]

2010. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta (a 73%-os), hogy Jennifer Love Hewitt csak egy kiló púderrel szép, hát elmondanám, hogy ilyen alapon egy színésznőt sem találnánk, aki smink nélkül ugyanolyan tökéletes, mint azzal együtt.

És egyébként Jenniferben épp az a gyönyörű, ahogyan mosolyog, mert azt nemcsak művien a szájával teszi, hanem a szemei egyszerűen káprázatosak és szerintem ritka nagy kisugárzása van. 1000%, hogy arcra van szebb sorozat színésznő, de annak már plasztikázva van a feje, orra, feltöltve a szája stb és csak idiótán műmosollyal bambán tekint a világa. Azonban [link] -ról ezt nem lehet elmondani és épp ezt teszi őt a legszebbé :)

2010. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Novák Heni baromi szép. Kristin Kreuk (Smallwille Lanája)pedig lélegzetelállítóan szép!
2010. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
57%

A kisugárzás az k.rvára nem jön át képből. Amit linkeltél az is agyonpúderozott kép.

[link]


Nesze nézd meg ezt a "gyönyörű nőt" smink meg 1000 dolláros ruha nélkül. Már bocs, de a strandon az első szembejövő lány szebb mint ő. Csak kicsit a kiló festék mögé kellene látni, aztán mindjárt nem lesz olyan szép.

2010. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%
Miley Cyrus, Natalia Oreiro, Jennifer Anniston :)
2010. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
72%
Elző vagyok, Selena Gomez is :)
2010. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Háhá tök aranyos a fürdőrucis képeken is :D nagyon jó fej és tök jó mellei vannak legalább nekem lehetne ilyen :D. Smink nélkül is gyönyörű azokon a képeken is, ízlések és pofonok, ezeket a képeket már én is láttam, amúgy régiek és azóta le is fogyott, sokkal bombább lett a teste, de önfeledt nevetése és huncut mosolya smink nélkül is ott van, így ha tetszik neked, ha nem, nekem s sokaknak ő a legszebb sorozatszínésznő, ha téged ez idegesít, akkor is GYÖNYÖRŰ sminkkel, anélkül szép és szép és szép :))))


Itt sincs rajta szinte semmi smink [link] , mégis szép, mert neki belülről jön a természetéből, a bájából és a mosolygó szemeiből :)

2010. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként meg ilyen alapon Miley Cyrus sem szép (ezzel én nem értek egyet, csak más agyával próbálok gondolkodni:)) [link]


Vagy Jennifer Aniston sem szép smink nélkül: [link]


Vagy itt van a született feleségből Eva Longoria: [link]


És nekem a legmeghökkentőbb DULCE MARÍA:

[link]


Szóval a lényeg, hogy ilyen alapon, az itt fölsorolt összes nőre lehetne azt mondani, hogy smink nélkül átlagos (és ha lenne kedvem s időm mindegyikről tudnék olyan képet illeszteni, de nem fogok :D), de én azt mondom, hogy a smink csak egy alap, a személyiség és a kisugárzás nagyban számít. Nekem pl. ott van Angelina Jolie, őt irtó szexi és csodálatosnak tartják, de nekem nem jött át :D sőt egyenesen csúnyának látom, egyszerűen nincs olyan varázslatos hangsúlyozom én felém (mert ugye mindenkinek más) kisugárzása, amire azt mondhatnám szép.


Szerintem a külső kevés a szépséghez, az több, mint egy tökéletes arc/alak.

2010. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%

Supernatural:

-Jensen Ackles [link]

-Jared Padalecki [link]

-Misha Collins [link]


-Katie Cassidy [link]

-Lauren Cohan [link]

-Alona Tal [link]

-Julie Mcniven [link]

2010. aug. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!