Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gáspár Bea miért hízott ilyen...

Gáspár Bea miért hízott ilyen kövérre?

Figyelt kérdés
Régen szép sovány volt most meg felhízott az urához..nem tudom nem akarok bunkó lenni,de olyan mintha 225 liter víz lenne benne felhalmozódva...nem értem miért nem tud parancsolni akkor magának ha tudja hogy egyébként is b*szogatva vannak a súlyuk miatt...régen esküszöm imádtam de most a kutyámnak sem kellene...

2021. márc. 13. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Aha, érdekes.

Next.

2021. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tán vmi betegsége van.
2021. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
súlyos betegsége van, cukorbeteg, csak sz*rik rá, ezért vak már a fél szemére.. szerintem szégyen, hogy egy ilyen nő osztogat recepteket, aki nem elég intelligens ahhoz, hogy kezelni tudja a saját életét, betegségét a szükséges diétával
2021. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3/ ez tényleg igaz? Mert ha igen, akkor nem normális a nő, nem sok nagypéntekje lehet hátra
2021. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
egyszer nagybüszkén lenyilatkozta valahol, valakinek... ennyi ész szorult belé
2021. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Személyesen egyáltalán nem kövér (szerintem!) pár napja láttam. Úgy tudom, valamilyen betegsége van, emiatt gyomorgyűrűje is van.
2021. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert rengeteget esznek, és hát nem jó minőségűt.
2021. márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát a töméntelen mennyiségű disznóhús flamózásnak sajnos sok negatív hatása van
2021. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én gyakran látok Róla fényképeket a közösségi oldalain, ahol egyáltalán nem tűnik kövérnek.

Én úgy tudom, hogy igyekszik sportolni, viszont az étkezés terén még nem találta meg a legmegfelelőbb étrendet magának.

2021. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!