Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi baja az embereknek Ábel...

Mi baja az embereknek Ábel Anitával?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy nagy retro filmes csoportban,és a szülinapjára berakott poszt alá szinte mindenki negatív kommentet írt,továbbá az itteni gyakoris kérdéseknél is. Mondják,hogy nagy az egoja,nincs tehtsége. Ez tényleg így van? Amennyit eddig láttam belőle,nem olyan rossz.

2021. márc. 17. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp tegnap néztem egy riportot róla, ahol elmondta, hogy mióta Kulka beteg, soha fel nem hívta, pedig 13 évig, a Szomszédok forgatása alatt szinte apja helyett apja volt, rengeteget segített rajta. Az ilyen ember számomra egy nagy nulla. Ma meghalt Csűrös Karola, akivel szintén nagyon jóban volt, Ő is rengeteget egyengette az útját, kíváncsi lennék, hányszor hívta fel, mióta beteg volt. Gondolom, egyszer sem.Tipikus példája a "csak addig érdekel, addig a barátom, amíg hasznomra van, uána lesajnálom" típusú embernek. Pedig én az elején még kifejezetten szerettem, de óriásit csalódtam benne minden szempontból.
2021. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!