Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Orbán Gáspárnak miért nem...

Orbán Gáspárnak miért nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Orbán Gáspár 1992. február 7.-én született, vagyis most 29 éves. Mivel Orbán Viktor miniszterelnök fia, ebből fakadóan biztos hírt adtak volna arról, hogy van párja. (Legalábbis a többi, visszahúzódóbb gyerkőcök párkapcsolati életéből kiindulva. Ugyanis az ő magánéletükről valamilyen szinten kitudódott információ, lásd például Orbán Sára és Szokira Tamás házassága, gyerekük születése.)


29 évesen már van annyira idős az ember, hogy találjon magának párt. Orbán Sára és Orbán Ráhel sokkal fiatalabban már házas volt. Vajon mi lehet Orbán Gáspárral, hogy nincs senkije se?



2021. márc. 24. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert b
2021. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert betartja a vallás szabályait, és vár a házasságig, azt akartam írni, csak hamarabb elküldtem
2021. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igazinak tartogatja magát.
2021. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjátok, hogy nem volt még barátnője?
2021. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14: Onnan, hogy arról az apja biztos posztolna Facebookon, mint Ráhelről vagy Sáráról. (Unokákról és házasságról is posztolgat.)
2021. aug. 26. 14:12
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 Mondjuk jó konzervatívként ő is csak a házasságukról meg a gyerekeikről posztol, arról nem, hogy házasság előtt kivel dugtak, lehet, hogy most is csak erről van szó.
2021. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!