Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem ijesztő Vasvári...

Csak szerintem ijesztő Vasvári Vivien kinézete?

Figyelt kérdés
Nagyon lefogyott, mint valami csontváz, ráadásul folyton rakja ki,hogy fél tányér salátát eszik és mellé meg odaírja,hogy ebéd. A fejéről meg ne is beszéljünk... Miért rondítja ennyire magát?
2021. márc. 27. 20:46
 1/10 anonim válasza:
91%

Napjainkban szerintem szerencsére a sok ártalom mellett egyre több pozitív üzenet sugárzik ki a közösségi médiából, és az emberek egy része fel meri vállalni a filter nélküli valódi önmagát. Ebben nagy szerepet játszhat a fókusz áthelyezése a külsőről a belső értékek, a személyiség, a műveltség vagy akár a mentális jóllét javára.

Ennek ellenére úgy érzem, még mindig jelentős részét képezi a társadalomnak az a réteg, akik bizonyos szépségideálokat követve az egész életüket arra szentelik, hogy elérjék és fent is tartsák a számukra tökéletes külsőt. Vasvári Vivien ennek a példája. Vagy a kérdésedben említést tehettél volna a következő személyekről: Nagypál Krisztina, Szabó Zsófi, Gelencsér Tímea, Zimányi Linda, Sarka Kata...

Összegezve: azért rondítják el magukat, mert a fejükben egy irreális kép él, amiért képesek bármit megtenni. Közben pedig nincsen ott mellettük egy közeli ismerős, aki kedvesen figyelmeztetné őket az egészségügyi kockázatokkal. Vagy azzal hogy milyen veszélyes ha példaképpé válnak, és lányok sokasága próbálja őket utánozni. Vagy nem tudja élvezni a saját bőrében az életet ilyen példákat látva..

2021. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
Bocsánat, lemaradt az előbb a magyarázat. Nem megalázni szeretném a felsorolt nőket, egyszerűen nem értek egyet azzal amit (látszólag)magukkal csinálnak, mert az egészséghez semmi köze. Mindenkinek jogában van eldönteni, hogy szeretné élni az életet, de engem is borzasztóan irritál mások butasaga
2021. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Most lehet azt mondják majd nem vagyok normális , de engem rendesen taszìtana szexszuálisan . Fúj!
2021. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Túlzásba esett a műtétekkel, de sajnos a hozott anyagból ezt sikerült kihozni. Nem egy bizalomgerjesztő látvány szerintem sem.


Bár igazából a photoshop is elég erős a képein, szóval elképzelhető, hogy élőben nem néz ki ennyire rosszul.

2021. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Sz@r teste van

Egyenes mint egy oszlop. Csak az implanplantátumainak köszönheti azt a cseppnyi nőiességet.

Az arca is férfias- azon segített a botox+ russion lips kombó.

2021. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

[link]

Szerintem a mai szépségideál mintapéldája Vivi, gyönyörű szép.

2021. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

6#

Az a kép nem a valóságot tükrözi.

Bár tény, h tényleg a mai "tucat műnő" szépségideál megtestesítöje

2021. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ronda mint a bűn. De felőlem lehet anorexiás is, én bottal nem piszkálnám. Az egyetemi srácokkal Vivike képein szoktunk aszalni. Mint a kaméleon ugy valtoztatja photoshoppal a kinézetét.
2021. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot: át operáltathatja magát valaki; műmell; photoshop; smink stb. stb. DE a csontváz nem hazudik, itt nincsen mellébeszélés. Sajnálom. Ezt úgy mondom, hogy tanultam emberi anatómiát!

Van női, és férfi csontváz. Kezdem a legszembetűnőbb dologgal: a nőknek V alakú kulcscsontja van a férfiaknak meg egyenes. Namost ha nézel róla egy olyan fotót, amin szemből van fényképezve, láthatod, hogy Vivinek olyan szép egyenes, mintha vonalzóval húzták volna meg. Említhetném még, a széles állkapcsát, hogy férfi koponyája van, a hatalmas ádámcsutkáját. A váll csípő arány is eléggé árulkodó. Férfi ujjak, hatalmas lábfej. Egy laikusnak nem tűnik fel, de egy orvos, boncnok,vagy aki anatómiát tanult látja, hogy full travi.

Meg lehet nézni a Hollywood-i színésznők, énekesnők 90%-nak férfi kulcscsontja van.

Persze ez már összeesküvés elmélet, de attól még a biológia biológia marad. Emlékezzetek vissza mit tanultunk történelem órán: az ókori görögországban a női szerepeket is férfiak játszották, valódi nőknek ott nem volt helye. Aztán Angliában is így folytatódott a híres londoni Globe Színház, ami William Shakespeare-hez köthető, szintén férfiak játszották a női szerepeket. Elárulom, hogy ugyan az az elit, pontosabban a leszármazottaik irányítják, ezt a beteg, elzüllött világot a színfalak mögött, akik az ókorban is. Nem véletlenül nem kerülhet be akárki a filmcsillagok közé. Hiába találnak ki ilyen-olyan sztorit, hogy a legtöbb honnan küzdötte fel magát. Ez egy speciális kaszt. Ha tudná az átlag ember az igazságot és ,hogy mennyire megvezették, beleborzongna. Tudom ezek nem könnyen emészthető dolgok, és nagyon keveseknek van szeme a látásra, de végül is mindenki maga dönti el, hogy a kék, vagy a piros pirulát választja ebben a mátrixban.

2023. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2023. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!