Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztián most miből...

Berki Krisztián most miből fog megélni?

Figyelt kérdés

Az a legtöbbek számára világos már, hogy a vagyon, amivel felvágott és az arcába mászott a népnek nem létezik. A Life tv-s állását elveszítette, valószínűleg senki nem fogja már őt alkalmazni nem hogy tartós szereplőként, de szerintem vendégnek se hívják meg sehova. Maradnak azok a szánalmas kis cégek, akik idáig hirdettek vele, de ezek után inkább vevőket elriasztó hatása lesz a vele való megjelenésnek.

Ez az én meglátásom, de lehet, hogy tévedek és gyorsan elfelejtik neki a közúti veszélyeztetést és megúszik mindent, ahogy ebben az országban azt szokás. De szerintem a közéleti karrierjének vége, úgyhogy el kell kezdenie gondolom felélni az egyáltalán nem túl nagy vagyonát - főleg, mivel az adósságait tekintve olyan minuszban van, hogy 10 élete lenne se tudná kifizetni - és elkezdenie valamit ténylegesen is dolgozni.



2021. ápr. 4. 00:00
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
83%

Ameddig hagynak az ilyen embereket szabadon hagyni. (Sajna részben fidesznek koszonheto)

Akkor tök mindegy, mert ha annyira népszerű, akkor jó lesz reklámnak is. Szponzor azert nem keves penz... :d

2021. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Stohl is ült, drogozott, mégis van karrierje. Berki helyzete sem friss, csak most vette fel a média. Ha bekussol végre (a média), akkor nem lesz problémája.
2021. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Minek kell egyáltalán ezzel a gyökérrel foglalkozni? Minden kérdés, válasz (beleértve most az enyémet is) életben tartja ennek az állatkínzó idiótának a hírnevét. Ha senki nem foglalkozna vele, nem hallanánk róla...
2021. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 qwertydemo válasza:
88%
Csak a Facebook fizetett hirdetéseiből százezreket keres, hidd el nem fog éhen halni.
2021. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
25%

3

Állatkínzó? Berki imádja az állatokat, rendszeresen adakozik számukra.

2021. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
5: Szőrmekabátos incidense után nem tudom, ez mennyire hihető.
2021. ápr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
19%

6

Jaj, ne már. Akkor ítéljük el a húsevőket is, na meg a vadászokat. Nekem is vannak állati bőrből készült cuccaim, mégis szeretem őket.

2021. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
37%

7: Nézz már utána, milyen áron készülnek ezek a termékek, de tényleg keress rá. Hogy milyen kínzásokon megy keresztül pl. egy prémróka, hogy lehessen egy kabátod. Ne mond már, hogy szereted az állatokat, mikor minden megvásárolt cuccal támogatod a világ egyik legbrutálisabb állatkínzását.

Teljesen más, mint az étkezés, azt be keverd bele. Te divatból hordasz olyan cuccot, ami kínzások árán készül, holott tudnád helyettesíteni bármikor. Amíg van kereslet az ilyen termékekre nem fog megszűnni az a tömérdek nyomortelep, ahol a bőrtáskád készül.

2021. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
9%
Oké. Emberből is viselnék, ha legális lenne, ne aggódj.
2021. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%
8-as, az étkezés miért teljesen más? Én szeretem az állatokat, de 4 éve nem eszek húst. Azelőtt is szerettem, de nem értem meg a felismerésre és nem voltam elég bátor kiszállni a bebetonozott ősi étrendből.
2021. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!