Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela arcával mi történt?

Hódi Pamela arcával mi történt?

Figyelt kérdés
Nekem nem torzult el semmim a terhességtől. Létezik ilyen, hogy ilyen durván betorzul az arc? 😕

2021. ápr. 4. 15:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki belém kötne, nagyon sajnálom szegényt.
2021. ápr. 4. 15:47
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
ez van, ha az a sok filler nem mehet, amíg 9 hónapig terhes vagy... tényleg nagyon ijesztő lett az elmúlt időben, kicsit fel is van püffedve
2021. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Az ki is pontosan?
2021. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Neked nem torzult el, sokaknak meg igen. Neki el. Na bumm, aztán mi van.
2021. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

A terhesseg miatt van, brutal vizesedik. De ha mar a pici megszuletik, regeneralodik a szervezete.

Terhesseg + a sztressz a berki miatt, nehez most neki.

Gondolj bele a gyerek apja azt is megosztja kb mikor pisilt a Nati.. meg a Mazsi is. Hogy fogjak majd a Natit a kistesore hergelni

2021. ápr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Másoknál én is láttam már felpuffedest, de szerintem ami nála van, az egészen mas. Olyan mintha szetcsuszott volna az egész arca. Én még ilyen durva változást nem láttam. Nekem közvetlenül szülés után volt egy kicsit más az arcom, de szerintem az erőlködés miatt, mire sikerült megszülni.
2021. ápr. 5. 08:45
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Szokásos Pamela fikázó kamu kérdés. A kérdező életében nem volt terhes, MINDENKI arcán meglátszik a terhesség, kinek jobban kinek kevésbé, max neked senki sem mondta a szemedbe (ha elhisszük, hogy 15 éves létedre már szültél). Következő megjegyzésed mi lesz? Hogy vajon megszüli-e egyáltalán mint te, vagy csak "kikapják belőle"? Volt már pár ilyen bicskanyitogató kérdés és nagyon hasonló volt a stílusa. Foglalkozz a magad dolgával ahelyett, hogy terhes nőket fikázol.
2021. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem fikaztam, csak nem gondoltam, hogy ez tényleg ennyire extrém, bár itt írták a fillert, ami gondolom valami plasztikos dolog. Jaj de nagyon okosnak érzed magad, nem bizonygatok semmit ilyen szintű embernek. A szüléssel kapcsolatban meg pont te sertegeted, amúgy meg nyilatkozta sztoriba hogy ez is császár lesz.
2021. ápr. 5. 10:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Privatba kaptam, hogy Pamela arcát aki kezeli, nem jó szakember, és betokosodott a töltő anyag. Mondjuk ilyet se hallottam még. De azért nem kevesen valamilyen plasztikai elcsufitas utohatasat látjuk okként. Én is.
2021. ápr. 5. 10:25
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem kell sajnálni, sosem leszel olyan sikeres és boldog, mint ő.
2021. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!