Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Bigbang-nek mi lesz a...

A Bigbang-nek mi lesz a sorsa? Visszatérnek? Seungri nélkül?

Figyelt kérdés
Ugye a katonai szolgálat miatt kihagytak most pár évet. És volt Seungrinak is egy botránya, ő vajon visszatérhet, vagy ezek után végleg leirta magát a média szemében?

2021. ápr. 13. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Már több pletykát is hallottam és állítólag GD már dolgozik a visszatérő albumukon egy ideje, valamint, mintha YG is utalt volna hasonlókra. De ebben az utolsóban nem vagyok annyira biztos.

Seungri állítólag véglegesen visszavonult a szórakoztatóiparból, szóval ő nem hinném, hogy része lesz az albumnak/visszatérésnek.

Mindenesetre nagyon örülnék, ha végre tényleg lenne cb, nélkülük nem az igazi a k-pop.

2021. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
GD nemrég azt nyilatkozta, hogy dalokon dolgozik és BigBang dolgokkal foglalkozik, szóval sejthető, hogy hamarosan visszatérnek majd. Viszont Seungri nélkül, mert egyrészt még a katonai szolgálatát teljesíti, másrészt pedig véglegesen elhagyta a szórakoztatóipart, ahogy az előttem szóló is említette. Habár most úgy tűnik, hogy fordulat következhet be az ügyében, a koreaiakat ismerve nem hiszem, hogy visszatérhetne.
2021. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok VIP, de szinte kizártnak tartom, hogy Seungri visszatérjen :)
2021. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Mostanában nem követem annyira a YG-t, de amiket olvastam a témában, az alapján egyet kell értsek az első két válaszolóval. Megmondom őszintén, hogy örülnék a visszatérésüknek, mert az ő idejükben még szerettem a YG-t és sokkal kreatívabb is volt az az időszak. Úgyh én várom őket vissza. :)
2021. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!