Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Bartossal?

Mi történt Bartossal?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába tettem-e ki, de mindegy. Először is, tudom, hogy sokan lenézik Bartost, azért, mert minden szemetet megeszik, de pls ezeket a kommenteket hagyjuk. Tehát:

2010 óta követem Bartos tanításait, esküszöm, a bartosizmus híve lettem (Pol Potot, Sztálin-t, és Caucescu-t leszámítva) a Millán is kint voltam 2012-ben, és - bár ezt félve mondom ki - egy ideig azt is akartam, hogy Bartos legyen a miniszterelnök. De kb.: 2014-15 táján Bartos jellemei - a tanítós csidejók - szépen lassan átalakultak 20 perces semmitmondásokká. Én aggódom miatta, mert úgy vélem, hogy Bartos egy óriási elme lehetett volna, és lehet, hogy korai ezt mondani, de:

R.I.P Bartosizmus 2002-2021?



#Bartos Cs. István #ingyen bartos ezerjót a népnek
2021. ápr. 21. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen.Egyébként Bartos viccen kívül szerintem zseniális elme lenne,látszik rajta,hogy jóval okosabb lenne mint az átlagember ha normális életvitele lenne.Van mikor unalmas van mikor nem.A mostani videói szerintem nem annyira unalmasak.Meg lehet rajta röhögni tényleg,szórakoztató.Csak hát olyan amilyen.Sajnálom is egy kicsit mert szerintem a lelke mélyén szomorú.Volt egy video amiben lehetett rajta látni.De lelkileg jó ember nagyon.
2021. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Mit a kérdésed?
2021. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég beteg az elméje szegénynek, kezd totálisan leépülni és bekattanni.
2021. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne? A napi 2-3 liter bor megtette a hatását. Régen talán nem tudott ennyit inni mert nem volt mit, de mióta hazaköltözött ami van bevétele abból mind piát vesz, meg ugye küldenek is neki...
2021. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1-es be tudnád linkelni azt a videót? thx előre is
2021. ápr. 22. 09:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nem tudom melyik volt,csak eszembe jutott,hogy volt ilyen.
2021. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért köszi! Ment a pipa!
2021. ápr. 22. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a bartosista barátnőkre gondolsz? Abban van egy rész mikor arról dumál hogy neki már csak a pia meg a cigi kell.
2021. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Lehet,hogy az.
2021. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!