Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a celebek császárral szülnek nagyrészt?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtató, hogy szinte az összes kismama.. Hódi Pamela, Tápai Szabina, Horváth Éva, Kiss Virág, Rubint Réka, Lilu és még nagyon sokan. Ez mitől lehet?

2021. máj. 7. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mit játszod a tudatlant? Tudod hogy a testük miatt. Nem kell a műbalhé
2021. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Én is a császárt választottam, mert nem akartam a testem tönkretenni.
2021. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Pont ennyi meg hüvelyi úton szül.
2021. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Rubint répából egy hónappal előbb ki is vették mindhárom gyereket és meg is plasztikázták rögtön. Megérte,hisz milyen jó teste van! Ja,nem ide...
2021. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
4! Tényleg? Jézusom…
2021. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

5

Igen. Mert egy héttel utána már ugrabugrálni kellett,hogy jöjjön a lóvé. Szánalmas picsa. Azt is hazudta először,hogy a szoptatástól nőtt meg a melle,de mivel ocsmányra csinálták a mellét,bevallotta,hogy szilikon. Meg hát ő hazamenetelkor magassarkúban,miniszoknyában,mosott hajjal és "shánel" parfümben úszva várta a törpegnómot,a többi anyuka meg zsíros hajjal,felpüffedve irigykedett.. ezt nyilatlozta az alkesz törpe. Undorítóak..

2021. máj. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, emlékszem rá hogy a melleiről felrakott képeket is, annyira büszke volt a két szilikon csöcsre 😀😀
2021. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van, mert egy császár után kevés orvos na meg kevés anyuka vállalja be a természetes szülést, szóval ha az első baba valamiért csàszáros, akkor a következő is általában az lesz. Amúgy a celebek nyilvánosan élik az életüket, így látod hogy szülnek, de nem más a statisztika náluk sem, mint az átlagembereknél, akik nincsenek kirakatban. Nagyon piti indokokért javasolják a császárt mostmár csomó anyukának, nem mindig indokolt...pláne ha választott orvos van, akkor nem kockáztat, hogy ügyeletesnél szül, inkább kapja ki ő ahogy tudja. Sok orvos hozzáállása is ilyen, hogy menne nyaralni pl. Aztàn gyors kikapjuk a babát, hogy mehessünk nyugodtan...nem celebeknél is így van sajna, de az ő dolguk, engem sose foglalkoztatott, ki hogy szül és miért úgy. Na meg...Nem sétagalopp a császár sem, tudod kinek hiányzik még hasi műtét után ugrálni és ellátni a babát. A testen meg ugyanannyi nyom marad, ha nem több a csàszárnál is, lassabb a felépülés, megmarad örökre a heg is. Szóval ne tegyetek úgy ti is, mintha az a könnyebbik oldal lenne. Van mindkét oldalon pro-kontra, de kinek ez, kinek az jut. A terhesség meg a szoptatás viszontagságai egy császárral szült testen is meglátszanak, úgyhogy aki direkt akar úgy szülni az sem emiatt teszi mert majd akkor kényelmesebb lesz neki. Amúgymeg csomóan pont a természetes szülésükkel hakniznak, az meg persze a csàszárosoknak nem tetszik. De mondom, így van ez akkor is, ha nem celebekről van szó :D.
2021. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!