Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én lettem volna öngyilkos...

Csak én lettem volna öngyilkos Fekete Dávid helyében, mielőtt letartóztatják?

Figyelt kérdés
Mondjuk másik oldalról, ha létezik pokol, akkor nem éri meg...
2021. máj. 10. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Öngyilkos lettem volna
Nem lettem volna öngyilkos
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán ki ez, vagy honnan kéne ismerni?
2021. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tele van vele még a mainstraem média is.

Röviden, felhalmozott 100M nagyságrendű adósságot, de már 1-2 hónapja keveredik körülötte a kaki, és múlt héten előzetesbe került, felesége beadta a válópert, stb.

2021. máj. 10. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Na azt pont nem követem. Ha politikus akkor gondolom megússza, ha magánember akkor meg kap pár év börtönt.
2021. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem szégyelli, ha kiengedik, folytatni fogja a hasonló életvitelt. Olyan életszínvonalon akar élni, amit amúgy nem tudna elérni tisztességes úton a saját tudásával... Elég szomorú, hogy közben mennyire más képet mutat magáról, hogy ő milyen jó ember és hívő...
2021. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy énekes régen a megasztárban szerepelt onnan ismerik bár nem a felkapottak között van. Most elvileg még a felesége is feljelentette. Láttam egy videót ahol egy nő mondja, hogy 55 milliót adott neki kölcsön, de persze nem adta vissza, illetve az autóját megőrzésre nála hagyta Dávid meg eladta valami bűntársnak.
2021. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!