Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik még egyáltalán normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még egyáltalán normális becsületes nő?

Figyelt kérdés

Bocsánat, de kivagyok akadva. Miért van az, hogy nincs az emberekben annyi, hogy ha valamit nem akarnak, vagy nem tetszik megmondják?

Volt olyan, hogy konkrétan megkérdeztem, hogy találkozunk még vagy ilyenbe ne is reménykedjek erre közli, hogy most ne irjak ilyet ő nyugalmat akar.. miért nincs néhány nőben annyi, hogy megmondja? A másik, hogy eltünik az esetek 90% minden szó nélkül 3 üzenet után? Miért? Miért nem lehet megmondani? Vagy én vagyok csak ennyire szókimondó? De teljesen mindegy melyik korosztály mert mindkettőben láttam ilyent. Főleg a leszbikusokra jellemző. Ti hogy látjátok?


2019. jún. 28. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha nyaggatod őket akkor persze, hogy inkább meglépnek szó nélkül.

És igen, van normális nő. De ők szintén “normálisakat” keresnek.

2019. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagy elvárás, hogy annyi emberség legyen valakibe, hogy megmondja ha valamit nem akar?
2019. jún. 28. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nincs bátorságuk megmondani olyannak, aki ennyire sokat remél...ehhez eléggé meg kell érni. Sokáig én is inkább csak elsunnyogtam.

Most már a szemedbe mondanám.

2019. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem remélek én sokat csak őszinteséget. Bármit elfogadok, tudok veszíten, és elfogadom az elutasítást. Csak őszintén. Nemtudom lehet ez nekem ilyen alap dolog csak :/
2019. jún. 28. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
A normalis nők nem kellenek senkinek, tapasztalatból mondom. Alig talalok valakit, ha meg igen kiderul, hogy nem normalis, elég könnyen pattintanak . De persze a ribikért küzdenek . Unom már, úgyh jobb egyedul lenni .
2019. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Ez az alapvető női természet.
2019. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi negatív embert... nem lehet, hogy ezért dobnak, mert érzik rajtatok?

Ahhoz meg külön tehetség kell, hogy valaki csak a "nem normálisokat" találja meg.

2019. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
A "normális" tág fogalom, mindannyian a saját értékrendünk szerint ítéljük meg, mit találunk annak. Valakinek az a normális, ha indok nélkül eltűnik, más kisregényt ír a miértekről akár rövid ismertség után is. Általában azért pár üzenetváltás után jellemzőbb, és emészthetőbb is a szó nélküli megpattanás, ha már reményt keltett benned, az nehezebb ügy. Ezzel együtt a lényegen nem változtat: nem érdekled (már) és az egyszerűbb utat választja. Ez van, ezt kell elfogadni. Az embereket nem tudod megváltoztatni, de a hozzáállásodat igen.
2019. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha egyszerűbb szó nélkül lelépni.Általában mindkét fél érzi,hogy nem stimmel valami.Volt olyan találkozóm,ami nem sült el túl jól,és miután hazamentünk,egy büdös szót nem írtunk egymásra többet.És egyikünknek sem kellett megkérdeznie,hogy miért.


Egy-két levélváltás után szerintem nem elvárás,hogy szinte név és arctalanul korrekt legyen mindenki mindenkivel.Az már más,ha régebb óta leveleztek,és minden jónak tűnik,majd lelép,de ezen sem szabad túl sokat rágódnod.Nem talált elég érdekesnek,és nem akart megbántani inkább.Most jobb lett volna,ha azt mondja,hogy bocs,de untatsz? (nem biztos,ez csak egy példa).Annyit tehetsz,hogy nem kezdesz el ragaszkodni mindenkihez,akivel elkezdesz levelezni,mást sajnos nem.És ez nem a normalitás vagy a becsületesség függvénye,egyszerűen ez a netes plattform nem így alakult ki.Azok akik szó nélkül lelépnek,mert itt megtehetik,élőben nem tennék meg ugyanezt a mondatod közepén,mert az egy máshogy szocializálódott közeg

2019. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túlreagálod erősen, hogy pár levélváltás után kb. el akarod számoltatni a másikat. Miért kéne magyarázni, ami evidens? Nem válaszol = nem érdekled, nem fogta meg benned semmi. Lapozni kell tovább. randin is lehet jól érezte magát, de ennyi, nem volt benne több. Senkiben nincs hiba, csak nem egymást keresitek és ennyi.
2019. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!