Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elisabeth Moss, a Szolgálólány...

Elisabeth Moss, a Szolgálólány meséje sorozat főszereplője szerintetek szép nő, vagy inkább csúnyácska?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 28. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Szép
Átlagos
Csúnya
49 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
A sorozatot nem nézem. Nem tudom, mikor készült, de a 38. éves képein olyan mosónő alkat. Nem a korán halós fajta, hanem inkább kínai. Tramp Li. Arca elmegy, főleg ha figyelembe veszem, hogy már ősöreg banya (ffi,64)
2021. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos a színésznőt nagyon sokan támadják, hogy "csúnya".

Szerintem teljesen átlagos, és valami fenomenális színész mindemellé. A karaktere szenved, sír, és szerintem ez téveszt meg sokakat... hisz ha valaki igazán sír, és igazán rosszul érzi magát, nem néz ki jól, még egy szupermodell se.

De a kifutós képein szerintem kifejezetten szép nő.

2021. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Gyerekek! Itt nem egyéni véleményt kell írni? Leírtam szerintem milyen, de nem hinném, hogy a lepontozók jobban tudnák.

Szerintem mosónő kinézete van.

Nekem a szép nő nem ilyen.

2021. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ronda, mint a bűn.
2021. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ollókezű Edward válasza:
73%
Szerintem is csúnyácska, de azért azt leírni, hogy 38 évesen ősöreg banya, főleg úg, hogy 64 éves vagy, 1-es, kicsit sz*rházi dolog.
2021. máj. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Színésznők között csúnyácska, de ha szembejonne az utcán, akkor nem mutogatnek rá, hogy milyen csunya ez a nő. Így én az atlagosra szavaztam. Illetve az is igaz, hogy a karaktere szinte folyamatosan szenved, így ehhez nem igazán parosithato egy szép nő, bar ha már maradunk a sorozatnál, Madeline Brewer, aki Jenine-t alakítja szerintem meg így szemkotovel és kissé megbolondulva is nagyon csinos.
2021. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Csúnya
2021. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!