Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fogják még játszani az Elisabe...

Fogják még játszani az Elisabeth című musicalt az eredeti szereposztással (Szabó P. Szilveszterrel és Janza Katával)?

Figyelt kérdés

Eddig még csak youtube-on láttam, de megnézném élőben is.

Bármilyen ehhez hapcsolódó válasznak örülök.

Köszönöm előre is:)



2017. febr. 27. 21:03
 1/6 anonim válasza:
59%

Szia!

Én élőben rengetegszer láttam eredeti szereposztásban. Kedvenc darabom lett mint sokan másoknak.Ezen nőttem fel. Hát ugye mondják azt, hogy "soha ne mond hogy soha" Én bármit megadnék azért hogy Sz.P.Sz-szel, Janzával, Főldessel láthassam élőben csak még egyszer. De levették a műsorról még évekkel ezelőtt (2012 ha jól tudom)

Ha visszahoznák, szerintem Janza még játszaná, talán lekettőzve de halálként valaki más játszana. Homonnay vagy Németh Attila akár. Utoljára Dolhai Attila játszotta de ő már nem játszik musicaleket.Szabó P.elbúcsúztatta a halál szerepét. Úgyhogy... Egy tucatszor eltemették ezt a darabot de valahogy eddig még mindig vissza jött. Reménykedjünk :)

2017. febr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Első vagyok még: Aztán mindig ott lyukadok ki, hogy fogom magam, beszállok az időutazós kocsimba. Beindítom a gépemről, becsukom a szemem és magam elé teremtem Az Operettszínház színpadát, a színészeket ahogy énekelnek és játszanak.
2017. febr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is bármit megadnék, hogy láthassam élőben, de mire beleszerettem a darabba, már nem játszották. Lassan két és fél éve majdnem minden nap megnézem a honlapot, hátha... De nem :( Ha egyszer megint játszanák, Szilveszter nélkül nem lenne igazi. Szerintem ő A Halál
2017. márc. 1. 07:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én se tudom már Szilivel látni:( Vagyis igazából,én semmilyen jó darabot nem láthatok már az eredeti szereposztással (rossz generációba születtem :D ) pedig nagyon szívesen megnézném a Mozart!-ot,vagy ugye az Elisabethet vagy a Rebeccat;( De hátha Szilveszter beadja a derekát, és még eljátsza néhányszor a Halált:D
2017. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Mozart! -ot, a Rebeccát, a Rómeót és sok mást volt szerencsém eredeti szereposztással sokszor látni. Tényleg fantasztikus emlékek maradnak <3
2018. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most szerettem meg :)
2022. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!