Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják néhányan,hogy a...

Miért mondják néhányan,hogy a BTS-ből Taehyung “elszállt magától”?

Figyelt kérdés

Nem egy helyen olvastam már,hogy mindenki azt veszi észre hogy mostanában Taehyung nagyra van magával úgymond,meg van neki valami vibe check-je is amit megint csak nem vágok hogy mi az..valaki elmagyarázná ezt is?

Köszönöm előre is!



2021. jún. 3. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy embert még a szülei sem ismerik teljesen. Mindenkinek vannak titkai és az idő haladtával változunk is. Szóval hülyeség ezt felhozni, főleg egy híres embernél. Természetes, hogy nem ismerjük teljesen. De a testbeszédet, mimikát, nem lehet megjátszani. Aki ért ezekhez, az jobban "megismeri" a kedvencei személyiségét. Taehyunggal nincs semmi baj. Megkomolyodott és nem olyan nyitott a személyisége. Ettől még nem bunkó vagy beképzelt. Sok barátja van az átlag emberek közül is.
2021. aug. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem igazán követem a fiúk tevékenységeit, de Taehyung volt a biasom jó darabig és az évek alatt nagyon sokat változott, sokkal komolyabb és érettebb lett, ez nekem is feltűnt..De szerintem nincs elszálva magától, sohasem volt. Ahogy az előttem lévők is írták, valószínűleg csak a RB arckifejezése miatt tűnik néha mérgesnek vagy “bunkónak” de igazából egyáltalán nem az. A “vibe check” dolgot meg akkor szokták mondani amikor valaki nem tűnik jófejnek, “they didn’t pass the vibe check” de ez csak egy vicc, szóval nem kell komolyan venni. :D
2021. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elszállva*
2021. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!