Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért hízott meg Klau (youtube...

Miért hízott meg Klau (youtuber)? Amióta Marissal együtt van egyre rosszabb az állapota, ilyen sokat esznek vagy betegsége van?

Figyelt kérdés

Látványosan törölnek kommenteket, nem válaszolnak a kérdésekre, instára félve rak ki képet a Klaudia, egy nyaralós videóban pár éve az asztal alatt bujkált miközben Maris videózott, majd utána másik felvételen köntösben ette a chipset.


Ne értsetek félre, nem a rosszindulat vezérel, de ha valaki ismert az interneten akkor miért nem lehet felvállalni hogy igen, túl sokat zabáltam és felszaladt pár kg? És mondjuk megpróbálna tenni ellene. Mert LÁTSZIK, hogy zavarja amiért meghízott. Ha pedig valami betegsége van akkor is hasznos felhívni erre a figyelmet, mint ismert közszereplő, tehát nem értem, hogy miért ennyire tabu téma. Minden képen direkt úgy áll be, hogy nem látszódjon, már videókba sem vesz szívesen részt vagy zavarban van ha teljes alakjában veszik…


Magyar Barbi ugyanez, a legjobb barátnő, nem tudom neki van-e valami baja, de kórosan elhízott kategória. Mint barátjuk nem kellene támogatniuk, hogy kezdjen el mozogni mert ez egyre rosszabb lesz ahogy idősödik és egyre egészségtelenebb állapotba fog kerülni?! Barbi mondta az egyik videójában, hogy nyáron sem vesz fel olyan pólót, amiben látszik a karja, mert dundi és zavarja. De akkor miért nem tesznek érte?! Nem értem.


Akik kötekednek meg mondják semmi közöm hozzá csak jelzem, hogy több éve fent vannak a közösségi média felületein, vállalta magát és az embereket szimplán érdekli, hogy ki történt és miért kell ennyire látványosan kerülni a témát.


Valaki tudja mi állhat a háttérben?


2021. jún. 15. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom mi áll a háttérben, de pl. az kapcsán, hogyha zavarja az adott illetőt, akkor miért nem tesz ellene... Személyes tapasztalatból, én pl. elég erősen túlsúlyos voltam, és most már elég sokat leadtam, még van hátra azért, de a lényeg az, hogy régen is mindig zavart, pl. amit említettél Magyar Barbinál, hogy ugye zavarja őt a karja. Az én karom is mindig zavart engemet, még most is zavar. De a múltban hiába zavart, hogy túlsúlyos voltam, nem volt meg a motiváció, kitartás, hogy leadjam a plusz kilót. Meg szerintem fejben alapból avval hátráltattam magam, hogy nem hittem abban, hogy valaha is lehetnék átlagos testalkatú. Aztán idén valami "bekattant", és azóta fogyózom, és büszke vagyok magamra, hogy végre teszek is valamit, és hogy már közelebb vagyok a célomhoz. Szóval igen, az embert zavarja, zavarja, de nincs meg benne a motiváció ahhoz, hogy leadja a kilókat, szóval hagyja a fenébe az egészet. Szóval zavarja a dolog az embert, de így belül egyszerűen még sem elég erős ahhoz, hogy változtasson rajta, ezért inkább megpróbál belenyugodni.


Amúgy szerintem hivatalosan se Barbiról, se Klauról nincsen semmi a neten. De amúgy tippre szerintem Klaunál evés+betegség lehet, szerintem. Vagy nem tudom, csak pár év alatt annyit felszedett, és na, szerintem azért ahhoz elég sokat kell enni, szóval szerintem lehet betegség is van a háttérben. Barbi pedig szerintem mindig is husis volt, szóval most visszanéztem a régi videóit, mikor 6 éve elkezdett youtubeozni, már akkor is husis volt. Szerintem nála az lehet, hogy husis kisgyerek volt, és szimplán mindig is husis maradt. De aztán kitudja, hivatalosan nincs semmi infó róluk.

2021. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A sok dolog az ágyban, az lehet, hogy megártott neki.
2021. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%

Láttad már hogy milyen videókat töltenek fel állandóan? Rosszindulat nélkül mondhatjuk hogy csak zabás videókat csinálnak és nem lehet azt mondani hogy egészséges dolgokat ennének. Valamilyen oknál fogva még sose láttam nálunk 24 óráig zöldséget vagy gyümölcsöt eszek videót :D

Pl Magyar Barbinak egész sok gyorskajás videója van.

Engem nem az háborít fel hogy ők mit tesznek magukkal csak hogy ezzel példát mutatnak a "követőiknek " akik még pl nincsenek 18 évesek.

Nem értem hogy ők felnőtt fejjel miért nem gondolnak erre...

Fogadd el magad ahogy vagy szöveg tök jó addig míg nem az egészségeddel játszol...

Klaunál és Barbinál is genetikai adotságok játszhatnak hiszen a családjukban is van olyan ember aki elhízott viszont ettől függetlenül se foglalkoznak azzal hogy milyen táplálékot visznek be a szervezetükbe.

Elhiszem, hogy szarul esik nekik a negatív kritika de akkor nem kellene kipakolni az életüket a netre ha ennyire nem bírják. Lehet itt huszonévesen gyorskaját zabálunk aztán beszélünk és röhögünk a semmin videókat csinálni de valszeg ez hosszútávon nem fog működni.

2021. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem egyik napról a másikra hízott meg ennyire. 6-7 éve senki sem mondta volna azt rá, hogy kövér, remekül nézett ki. De bevallottan nagyon szeret enni és ez néhány év alatt ez meg is tette a hatását.


Jelenleg egyetemre jár még (ha jól tudom), de hamarosan végezni fog, és ha az a teher lekerül a válláról, akkor több ideje lesz majd erre figyelni.


Én is jópár kg-ot szedtem fel az egyetem alatt, de idén február óta már 14 kg-t adtam le :D Még kb 4 kg-t akarok az optimális súly közepének eléréséhez. A legegyszerűbb módszert használom: kalóriaszámlálás. Habár ez lassabb, mintha sokat sportolnék, de így napi 5 percembe kerül csak a dolog.

2021. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Visszakanyarodva az egy nagyon valós probléma, hogy milyen videókat gyártanak… tartalom nélküli zabálás, gyorskaja, stb… Én Marissal egyidős vagyok, kb azóta nézem, mióta elkezdte ezt az egészet, elhiszem, hogy több a 13 éves nézője, akiknek ez a tartalom megfelel, csak így pont a régieket veszti el a követőtáborából, akik azért iratkoztak fel rá, mert elfogadásról, komoly hangvételű dolgokról készített videókat. Nagyon értelmes lány ő amúgy, de az tényleg szomorú, hogy a főcsatornára már alig gyárt videókat, ha mégis, az is csak a kajálásról szól, és inkább a gamer videókat nyomatja… ami szintén nem egy jó irány, hogy valaki 27 évesen ennyit tud felmutatni, hogy a napjai nagy részében kockul, és erről tölt fel videókat.

A hízást most nem kommentálnám, biztos betegség, meg az életmód, sajnálom Klaut, pár éve egy életvidám, csinos, pörgős csaj volt, most tényleg látszik rajta, hogy kívül-belül szenved. :/ bízom benne, hogy lesz motivációja életmódot változtatni, és visszatalálnia önmagához. :)

2021. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha megnézitek Maris mostani videóit, egyre jobban látszik, hogy ő is igénytelenedik el. Hízik hízik, hosszú lenövés az ápolatlan haján, ápolatlan bőr. A videó témáiról meg ne is beszéljünk, azok is csak egyre igénytelenebbek. Gondolom úgy van vele, hogy hát Klaudia is ilyen, akkor minek törje ő is magát. Sajnálom, de kimondom, hogy egészségügyi szempontból nincsenek egymásra jó hatással, de nem csak ők ketten, ez a baráti kör, Barbi és Krisztián, Andris kb szemetesnek használják a gyomrukat, pedig ott van előttük a jó példa, Ati és Betti, reméljük őket nem rántják magukkal. Ha megfigyelitek Dóri pl nagyon kiesett már a körből, hát igen, vele nem tudnak mekizni járni.


Kár értük, főleg Marisért, pedig igazán jó videós lehetett volna. :(

2021. nov. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Azt én is néztem a mostani vacsicsatás videókban, hogy az egyetlen ember, aki miatt cukormentesen kellett főzni, az Ati volt, pedig ötük közül finoman szólva is inkább a másik négynek kellene elgondolkodnia azon, hogy cukrot, szénhidrátot, stb hanyagolni kellene.

Jaj nagyon rossz nézni, ahogy így teszik tönkre magukat.

2021. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
7. Ne keverjük már a cukormentességet meg a hízást egy lapra. Egyszerűrn szarokat esznek, Maris s Klau ülnek a lakásban van van hogy főznek, de amúgy mcdonalds meg ilyenek nem kis mennyiségben. Arról nem is beszélve, hogy az alkohol is totál tele van kalóriával.
2022. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!