Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesít ez a sok...

Csak engem idegesít ez a sok ship az idoloknál?!(Kpop)

Figyelt kérdés
Csak engem idegesít például a Lisa+Jungkook ship?!(amúgy mind kettöt szeretem)Nem is ismerik egymást, de a rajongók minden félét ki találnak. Na mindegy nektek mi a véleményetek az ilyesmikröl?

2021. júl. 4. 08:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Húsvér emberek nem marionett babák akiket shippelgethet néhány ember saját kedve szerint, megnézném a shippelgetos személyeket ők mennyire örülnének neki ha rá se nézhet már a vele azonos vagy nem azonos nemű személyre mert rögtön jönnek a spekulációk, editek, további fogyatékosságok. Szerintem a tokuk ki van az egésszel és teljesen jogosan. Egyébként de, a legtöbb shipper melegnek titulálja őket sőt azt akarja, hogy ők márpedig együtt legyenek de ajánlok neked egy csoportot is, hogy saját szemeddel lásd miről beszélek. Bts-ből Jiminről van egy magyar csoport, ott tele van ehhez hasonló idiótákkal annyira, hogy olyan poszt is készült ott, hogy Jungkook és Jimin márpedig titokban házasok. Őszintén, szerinted ez normális? 😃
2023. márc. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kell elküldened a csoportot. Elhiszem. Nem szoktam nézni, de tudom hogy vannak ilyenek és teljesen igazad van. Nem, egyáltalán nem normális.

Akikről viszont te beszélsz az egyáltalán nem a többség. Ők már inkább ilyen saesangok vagy csak olyan rajongók, akiknek senki nem magyarázta még el hogy működik a dolog és nem jöttek rá még maguktól. Hisz nagyon sok az olyan poszt a neten, amit pl az előbb te is említettél, ami félrevezeti az embereket és elhiszik, hogy igaz. Nem azt mondom, hogy ritka az ilyen fan, mert egyáltalán nem, de még mindig kevesebb, mint a normális.

És én azért gondolkozom így, mert ha az idolok helyébe lennék elkerülném az ilyen és ehhez hasonló posztokat, tudnám hogy nem kell magam rosszul éreznem ha azzal vagyok akivel shippelnek mert már mindenkit shippelnek mindenkivel. Ha engem a legjobb barátnőmmel shippelnének mi együtt röhögnénk rajta:D Lehet nem mindenki tudná így kezelni, de én így vagyok vele. Szerintem valamennyi részük is hasonlóan teszi ezt.


Szóval mint mondtam tényleg nem normális, de felesleges bosszankodni rajta, mert úgysem tudunk mindenkit meggyőzni. Szerintem ez olyan, amin sosem fogunk tudni változtatni...

2023. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem bosszankodok rajta csak nem látom értelmét, pláne, hogy sok idol jelezte, hogy zavarja őket, kellemetlennek érzi, idegesíti stb és annak ellenére ha esetleg megöleli egymást két tag egy bandából már rögtön jön a "tudtam, hogy együtt vannak titokban" tehát jezusom
2023. márc. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hmm hát igen. Bizonyos határokon belül szerintem még elfogadható, ha pedig ezt valaki átlépi el kell engedni mivel nem tehetünk ellene semmit sajnos, de nem érdekes zárjuk le mostmár 😊
2023. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hidd el engem is!
ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!