Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miley Cyrus, Selena Gomez...

Miley Cyrus, Selena Gomez vagy Demi Lovato?

Figyelt kérdés
Nem tudom emlékeztek e rá, de mikor a 3 művésznő a Disney-nél volt mindig az volt a “nagy” kérdés hogy melyikük a jobb. Most én is erre lennék kíváncsi, viszont a mostani stílusukkal, zenéikkel, imidzsükkel. Szerintetek hármójuk közül melyikük a legszebb, legtehetségesebb és a legsikeresebb?

2021. júl. 5. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Selena Gomez
2021. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Selena legalábbis számomra
2021. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Miley Cyrus az első kettő, de Selena valószínűleg sikeresebb, ebben nem vagyok biztos.
2021. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Miley Cyrus nekem a number one! A hangja, a stílusa, az egész egyénisége..

Demi Lovato a második, őt is nagyon bírom, de egy hajszállal lemarad Miley-tól.

Selenat pedig sose szerettem, így az ő munkásságát nem is követem.

2021. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Fhu ez nagyon nehéz,mert szerintem mind egyéniség,de azért Miley a legkiemelkedőbb a 3 közül,még ha nem él a legnormálisabban,és talán nem is a legjobb példa,de nálam ő az első. A 2.Demi,nem tudom,nekem eléggé szimpatikus,meg hogy ilyen nyitott is,hogy a szexualitásáról beszélt,felvállalja magát. A 3.Selena,nagyon jó pop zenéket csinált,szép hangja van tele érzelemmel,de a sajnálattal tudom összekötni amennyi csalódáson és problémán átesett. Ő nem tudom lesz-e valaha boldog,mert mindig szomorúnak tűnik,és az a rohadt szerelem is. Fel kéne fedeznie magát,mert fiatal ő is,és élnie kéne.
2021. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Zeneileg egyikük se kiemelkedő tehetség, bár mindháromnak van egy jellegzetes hangja.

Emberileg és imidzs tekintetében egyértelműen Selena Gomez, szép, nőies, kedves lány, a másik kettő rettenetes, Cyrus drogos, magamutogató, a másik meg mint nemrég kiderült elmeroggyant.

2021. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

1. De, Miley muzikalitása kiemelkedő, még ha a saját zenéje többnyire nem is: https://www.youtube.com/watch?v=RohMY7957oM

2. Emberileg nem tudhatod, hogy pontosan milyenek.

3. Ott kb mindenki drogozik.

2021. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak:

Demi Lovato 2018ban túladagolta magát, majdnem meghalt, és agyi sérülést okozott neki

2021. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
#6 Plusz, elítélendő az, ha a non-binaritása miatt -ami egyébként a magánügye, csak volt olyan bátor, hogy megosztotta a követőivel edukálás céljából-, tartod elmeroggyantnak!
2021. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Hangilag és zeneileg is Demi.

Demi jelenleg az egyik legnagyobb hang a pop-iparban, elképesztő hangterjedelme van. Ő szerzi a dalait, három hangszeren is játszik, másoknak is szerez dalokat, rengeteg olyan dal van, ami nagy sláger, és Demi szerezte a szövegét vagy a zenéjét. Hallgassátok meg az új albumát, Dancing With The Devil…The Art of Starting Over, nagyon jó dalok vannak rajta. A Dancing With The Devil dala és a Mad World feldolgozása különösen kiemelkedik az albumról, mindkettő zseniális. Az agykárosodása pedig abban mutatkozik meg, hogy a látása 80%-kát elvesztette, illetve a hallása is súlyosan károsodott, de nem “elmeroggyant”. Súlyos betegségei vannak, és nem tehet róluk, nem az ő hibája, hogy beteg, és nem is gondolnám, hogy a betegégeit bele kéne keverni abba, hogy zeneileg milyen. Nagyon nagyon tehetséges énekes és zenész, függetlenül a magánéleti problémáitól.

Miley hangja nagyon jó és különleges, a dalai is jók, de én kicsit túlértékeltnek tartom. Nem gondolnám olyan kiemelkedően jónak, mint amilyennek be van állítva.

Selena össze sem hasonlítható kettőjükkel. Mára már inkább csak egy instagram modell mint előadó. Színésznőnek szerintem sokkal jobb, mint énekesnek. Hangja egyáltalán nincs szinte, ami van az is hamis, ezért folyton play-backről megy a zene minden koncertjén. A dalai nem kifejezetten különlegesek vagy fülbemászóak, nem emlékezetesek egyáltalán, talán a Lose You to Love Me olyan dala, ami említésre méltó. A szövegeit egyáltalán nem ő írja, ezért nem is nagyon tud érzelemből előadni, vagy énekelni, ha nagy ritkán énekel, mert semmi érzelmi kötődése nincs a dalaihoz.

2021. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!