Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miley Cyrus, Selena Gomez...

Miley Cyrus, Selena Gomez vagy Demi Lovato?

Figyelt kérdés
Nem tudom emlékeztek e rá, de mikor a 3 művésznő a Disney-nél volt mindig az volt a “nagy” kérdés hogy melyikük a jobb. Most én is erre lennék kíváncsi, viszont a mostani stílusukkal, zenéikkel, imidzsükkel. Szerintetek hármójuk közül melyikük a legszebb, legtehetségesebb és a legsikeresebb?

2021. júl. 5. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Deminek három strokeja volt, egy infarktusa, a veséi és a mája összeomlottak, a látását a strokeok miatt szinte teljesen elvesztette, tinnitusa van, súlyós immunhánya, és még sorolhatnám. Undorító dolog ezért bolondnak beállítani vagy bántani, épp elég szenvedés ez egy fiatal lánynak, hogy így kell leélje a hátralévő életét. Csak 25 volt, mikor az egész megtörtént, még mindig csak 28. A függőség egy nagyon súlyos dolog, Demi pedig nagyon kicsi kora óta benne van a zene iparban, tönkretette a nyomás és a rengeteg elvárás, ami rázúdult, és ezekbe a dolgokba menekült. Senki sem törthet pálcát a feje felett, ameddig nem élte át azt a rengeteg szarságot amit neki át kellett. 15 évesen tett szert világszintű hírnévre, senki sem tudná ezt megfelelően kezelni, főleg nem egy gyerek, az apja egy agresszív alkoholista volt, aki majdnem halálra verte az anyját, az iskolában rengeteget bántották, 15 évesen megerőszakolta egy nála idősebb férfi, étkezései zavarai voltak/vannak, a túladagolásakora a dílere megerőszakolta miközben haldoklott, és direkt erősebb szert adott neki, hogy kiüsse majd ezt tehesse vele.

Sosem mártírkodik amiatt ami történt vele, nem hangoztatja hogy neki ilyen meg olyan baja van, nem sajnáltatja magát. A saját történetével próbál segíteni más embereken, ami egy nagyon becsülendő dolog. Szeretni nem kell, de a tiszteletet maximálisan kiérdemelte.

2021. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
8as vagyok, ez nagyon durva, nem is tudtam. én nem tartom elmebetgnek, kedvenc énekesnőm Taylor Swift mellett. amiket ő átélt, több ember belehalt már volna. nagyon imádom, a tiszteletet nálam már régen kiérdemelte:)
2021. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
selena!
2021. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb: A szépség relatív, de személy szerint nekem Selena a legszebb.

Legtehetségesebb: Deminek nagyon erős hangja van, tehát egyértelmű, hogy ő legtehetségesebb még ha nekem nem is igazán tetszik a hangszíne.

Legsikeresebb: Egyértelmű, hogy Selena.

2022. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!